Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Nepravidelny chod za tepla....i za studena


Georginek

Recommended Posts

kdopak uhodne proc kdyz se motor ohreje ma nepravidelnej chod?Mno novy krouzky,vsechny gufera,serizeny ventily,vycisteny vstriky-1 je novej,novej palivovej filtr,zkratka celej motor je serizenej...nic jinyho me nenapada...snad jen cerpadlo ale to je taky serizeny......

Tak kdopak mi poradi please?

Tak ted uz to dela i za studena......... tak mi prosim nekdo poradte...Bezi to normalne na 4 valce ale mam takovej pocit ze je jeden vstrik trosku ucpanej.....jinak to trosku kouri....smrdi to jak studenej naftak i kdyz je to ohraty......Je tak pro uplnost NEZTRACI se ani VODA ani OLEJ a ani to vic nezere.....NA vykonu to znat neni...:o

[upravil dne 12/2/07 Georginek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to viděl na ty další tři vstřiky, že jsou špatné. Je dost možně že při jejich měření jste na to nepřišli. Problém je v tom, že se v určitých jízdních režimech mohou chovat jinak. Takový problém mám já. Při plném výkonu se všechny čtyři vstřiky chovají stejně. Při nižším výkonu se už rozbíhají do různých hodnot a při volnoběžných otáčkách jsou naprosto mimo. Proto se mě motor při volnoběhu chová neklidně a budu měnit hned všechny čtyři vstřiky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...