Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Menší problémy s maminkou


M.a.R.i

Recommended Posts

Tak si dneska máma pučila auto. V půl dvanactý dopoledne mě probudil telefonát,že když přepne pohon na LPG,tak auto nejede,že prej tam není plyn, přitom sem tam dával za 300 a najel cca 10km. Mě polil pot,co se děje,tak sem se oblíknul,že jí půjdu naproti a za chvilku telefonát,že si spletla ovládání. Místo aby přepla pohon čudlíkem pod volantem,tak používala skrytej bezpečnostní vypínač (když je zaplej,tak nejde nastartovat,akorát svítí kontrolka nabíjení a když je nastartovanej motor,tak ten čudlík motor chcípne. Takže asi 3x to takhle přepla, motor pravděpodobně chcípnu :rolll a se zařazenou rychlosti se setrvačností snažil nuceně nastartovat. Před chvílí sem s autem jel k ševci a nakoupit, žádnou zjevnou závadu sem nezaregistroval. Tak se ptám, co se může stát? Mohl se třeba zničit kat, když se dostala nespálená směs do něj? Jak to poznám že je K.O.? Nebo čeho jinýho se mám obávat? :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

no podle te kontrolky dobijeni mi to prijde, jako klicek v 1. poloze a to si myslim nejde ani cerpadlo:myslim

Auto sem už s tím přepínačem kupoval, kontolka dobíjení svítí v jakýkoliv poloze klíče,když se pokusím nastartovat,tak se vypnou digitální hodiny a kontrolka,jakoby nebyla vůbec šťáva,nevím jak je to vyřešený. Ale čerpadlo to odpojuje,když přepínač vypnu,tak slyším jak se čerpadlo zapne a 3x nebo kolikrát něco zacvaká v motoru.

Asi s autem nic není,ale myslím,že mu to asi moc dobře nedělá. Je to skoro to samý,jako bych ho roztlačoval ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

Původně zaslal: .mycTD

no podle te kontrolky dobijeni mi to prijde, jako klicek v 1. poloze a to si myslim nejde ani cerpadlo:myslim

Auto sem už s tím přepínačem kupoval, kontolka dobíjení svítí v jakýkoliv poloze klíče,když se pokusím nastartovat,tak se vypnou digitální hodiny a kontrolka,jakoby nebyla vůbec šťáva,nevím jak je to vyřešený. Ale čerpadlo to odpojuje,když přepínač vypnu,tak slyším jak se čerpadlo zapne a 3x nebo kolikrát něco zacvaká v motoru.

Asi s autem nic není,ale myslím,že mu to asi moc dobře nedělá. Je to skoro to samý,jako bych ho roztlačoval ne?

mas abs?mne 3 krat cvaka rele na abs.to je normalne.cerpadlo len natiahne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...