Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pujceni kol - Passat


f3Rd@

Recommended Posts

Jen tak ciste nahodou, kdyby mi nekdo mohl pujcit kolesa na passata, bo mam sjete gumy a potrebuju udelat technickou, kupovat nove nema cenu, bo se bude vracet leasingovce, jak jsem tu uz resil. Je to r.v. 1998, coz je myslim B5. (5x112)

Nevim jestli tu ma nedo pasika, ale jestli jo, a ma v garazi schovane letni kolecka s gumama tak prosim prosim. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Jen tak ciste nahodou, kdyby mi nekdo mohl pujcit kolesa na passata, bo mam sjete gumy a potrebuju udelat technickou, kupovat nove nema cenu, bo se bude vracet leasingovce, jak jsem tu uz resil. Je to r.v. 1998, coz je myslim B5. (5x112)

Nevim jestli tu ma nedo pasika, ale jestli jo, a ma v garazi schovane letni kolecka s gumama tak prosim prosim. :roll

Pujdou tam kola z passata B5, B5,5, B6, Octavia II, Audi

Bohužel mám zatím jen jednu sadu rávku a jen přezouvám gumy

[upravil dne 6.2.07 Kvasky]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bylo by lepsi i skolama bo tam jsou nejake litaky, myslim ze asi 16\" jeste se na to zkusim podivat nez pojedu domu, ale zatim to vypada ze se to \"nejak udela\" i s ojetejma gumama.

Navic jsem dnes zjistil, z tohh neco tece (asi brzdovka, bo ta je jedina cervena:myslim). Uz aby to auto bylo z krku!!! :bojim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave ze technicka se musi udelat nez se to vrati leasingovce...

Sam jsem zvedavy jak to cele dopadne. Jinak brzdovky je tam dost a ostatni kapaliny resit nebudu, unik je fakt maly.

2 Kvasky: Na prodej bude, ale to uz si obstara leasingovka, pokud mas velky zajem, tak se s nima muzes domluvit ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...