Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407 1.8 16V


david.grabec

Recommended Posts

Zdravím všechny. Vyhlídl jsem si 407 1.8 16v. r.v 2005,najeto prý??6000km. Ale po přečtení některých vašich odkazu začínam mít trochu strach zda to je ta správná volba. Má někdo s tímto vozem zkušenosti?? Může prosím poradit??? Je to opravdu jen krasavec, který je ,ale velmi poruchvý??? Moc moc díky za odpověď.. david.grabec@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, 1.8 nebrat. Urcite bych volik aspon 2.0i nebo 2.2i.

A co nejakeho naftacka nechces?

Jinak otec od kamosky si chce taky kupovat 1.8i, tak jsem napdne naznacil, ze to raci ne, kdyz uz tak dvoulitr, ale vite jak to je, kdyz ma nekdo svou hlavu. Ale zase na druhou stranu je zvykly na vochcavku 1.6, a uz tu si pochvyloval jak to jede, takze mu to asi vadit nebude. :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

No, u nás má jeden mistr ochcávku viz http://www.experttuning.cz/?prom_2%3DMTE3MDQxNzU3MQ%3D%3D%26prom_3%3DNg%3D%3D%26md5%3Ddbf0901382a08cd984029785c7eaea8c 1.4 f tuningu - a taky si jí asi hodně cení....

Takže i přátelé tuningu ví kde je síla....

hehehehe, davat do 1,4 octavky tyhle veci : chip, vačky, svíčky Denso, výfuk Remus, no to je legrace, no ale kdyz mu neni lito tech penez a udela mu to radost, me by teda stvalo, ze me kazdy druhy auto predjede, to aby porad to auto lestil od toho prachu kterej zustava za ostatnima :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, mam 1.8i 16V 81 kW, ale rozhodne nemozem tvrdit, ze to je lenoch... S mojou 406 to hybe velmi svizne ;) a kto chce zavodit, tak tomu bude malo aj dvojliter :aut Jo, a aby som nezabudol, pomer cena vykon je velmi slusny ;)

[upravil dne 2.2.2007 romworld]

[upravil dne 2.2.2007 romworld]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Původně zaslal: romworld

Panove, mam 1.8i 16V 81 kW, ale rozhodne nemozem tvrdit, ze to je lenoch... S mojou 406 to hybe velmi svizne ;) a kto chce zavodit, tak tomu bude malo aj dvojliter :aut Jo, a aby som nezabudol, pomer cena vykon je velmi slusny ;)

[upravil dne 2.2.2007 romworld]

[upravil dne 2.2.2007 romworld]

Teď jde ještě o to, co si představuješ pod pojmem svižnost :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Původně zaslal: Vertex

Původně zaslal: romworld

Panove, mam 1.8i 16V 81 kW, ale rozhodne nemozem tvrdit, ze to je lenoch... S mojou 406 to hybe velmi svizne ;) a kto chce zavodit, tak tomu bude malo aj dvojliter :aut Jo, a aby som nezabudol, pomer cena vykon je velmi slusny ;)

[upravil dne 2.2.2007 romworld]

[upravil dne 2.2.2007 romworld]

Teď jde ještě o to, co si představuješ pod pojmem svižnost :myslim

Pro každýho je svižnost něco jinýho. Někomu stačí když ho to pohodlně odveze z bodu A do bodu B, což si myslím že 1.8 16V 125k dokáže v pohodě. Ten motor se bude možná zdát slabší pro SW, ale pokud bude stále plně obsazena. A ruku na srdce v dnešní době když člověk pozoruje ten provoz tak většinou v autě nesedí víc jak 2 lidi a to není velká zátěž. A pokud bude chtít výkon tak nebude koukat po peugeotu protože s tím výkonem to zase až tak slavný není a koupí třeba BMW M5. ;-)

A když chce výkonýho peugeota tak koupí 2.7 HDI, ale to už je taky malinko o jinejch penězích. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: romworld

Panove, mam 1.8i 16V 81 kW, ale rozhodne nemozem tvrdit, ze to je lenoch... S mojou 406 to hybe velmi svizne ;) a kto chce zavodit, tak tomu bude malo aj dvojliter :aut Jo, a aby som nezabudol, pomer cena vykon je velmi slusny ;)

Tak ja mam ten dvoulitr a tu skrytou vyzvu k zavodu beru, teda jestli se nebojis nafty.... :papa

EDIT: Jinak ta ochcavka je pekna, ale 1.4i 75koni jsem mel ve fieste a to je 3-dverak. Nechci domyslet, jak ta oktavka jezdi...

[upravil dne 2/2/07 f3Rd@]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Hadra

No, u nás má jeden mistr ochcávku viz http://www.experttuning.cz/?prom_2%3DMTE3MDQxNzU3MQ%3D%3D%26prom_3%3DNg%3D%3D%26md5%3Ddbf0901382a08cd984029785c7eaea8c 1.4 f tuningu - a taky si jí asi hodně cení....

Takže i přátelé tuningu ví kde je síla....

hehehehe, davat do 1,4 octavky tyhle veci : chip, vačky, svíčky Denso, výfuk Remus, no to je legrace, no ale kdyz mu neni lito tech penez a udela mu to radost, me by teda stvalo, ze me kazdy druhy auto predjede, to aby porad to auto lestil od toho prachu kterej zustava za ostatnima :D

Zřejmě má dobré stěrače :myslim:myslim:myslim:myslim:D:D:D:D:D:D:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1,8 na normální ježdění bohatě stačí, ale na závodění to fakt není ...

A vy co tu machrujete s těma dvoulitrama, čipama apod.:aut, tak se zkuste svést v Lincolnu Mark VIII (4,6l V8)

a budete si říkat, jakou doma máte línou plechovku:D

Mě v tom vezl kolega a je to masakr:roker

[upravil dne 2.2.07 MJSytic]

[upravil dne 9.1.09 MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

1,8 na normální ježdění bohatě stačí, ale na závodění to fakt není ...

A vy co tu machrujete s těma dvoulitrama, čipama apod.:aut, tak se zkuste svést v Lincolnu Mark VIII (6l V8)

a budete si říkat, jakou doma máte línou plechovku:D

Mě v tom vezl kolega a je to masakr:roker

[upravil dne 2.2.07 MJSytic]

No to jede urcitě mooc pěkně... :D :D To by mi domů mohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

1,8 na normální ježdění bohatě stačí, ale na závodění to fakt není

Rekl bych to asi tak. Zalezi na tim s cim jsi zvykyi jezdit... Pokud doted jezdis treba se shade 120, tak to bude raketa, ale pokud doted jezdis s Mercedesem SLR, tak to bude slimak. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen aby jsem to upřesnil. Tu 407 bude kupovat táta, Já mu s tím chci jen pomoct.

do teďka jezdil s Audi 80 1.8s a ještě před tím s Ladou 1500 :) (ta byla super do teď na ní vzpomínám, zádní náhon a v předu motor. V zimě byla fakt prdel. :) ) A nikdo tady nepíše o té poruchovosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: david.grabec

Jen aby jsem to upřesnil. Tu 407 bude kupovat táta, Já mu s tím chci jen pomoct.

do teďka jezdil s Audi 80 1.8s a ještě před tím s Ladou 1500 :) (ta byla super do teď na ní vzpomínám, zádní náhon a v předu motor. V zimě byla fakt prdel. :) ) A nikdo tady nepíše o té poruchovosti?

já taky přesedlal z A80ky do pežota..chtěl jsem 406ku a když jsem projížděl 1.8ku a trochu jsem ji dal za uši, tak první co jsem řek bylo, že Audina jede líp, ale měl jsem silnější 1.8 (82kW), ty máš s-ko, to má tuším 66kW, tak možná to bude ve zrychlení vycházet nastejno, jak ta 407...nezapomínej, že stará audina je o hodně lehčí

:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...