Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Dialkove od firmy SPAL


romworld

Recommended Posts

Zdravim fanusikov Peugeotu.

Mam dotaz ohladne problemov s dialkovym ovladanim od f. Spal. Hladal som aj v inych temach, ale ku danej teme som nic nenasiel.

Ide o to, ze riadiaca jednotka, ktora ovlada central na dialkove aj na kluc sa ciastocne odporucala, t.j. ze prestalo fungovat dialkove ovladanie. Skusal som po Slovensku zohnat niekoho, kto by to vedel opravit, ale bez uspechu. Mam P406 1.8 16V r.v. 1997 a dane zariadenie bolo do automobilu montovane este predchadzajucim majitelom. Zariadenie je oznacene ako RC5E, pricom uz sa nevyraba.

Neviete mi prosim niekto dat tip, kde by som ho mohol skusit dat opravit? Za akukolvek pomoc vopred dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samo, baterie su nove. mal som riadiacu jednotku aj otvorenu a na plosaku vidno, ze nie je nieco OK, min. koli flakom /nieco ako od vlhkosti/... akonahle ju odpojim, prestane fungovat aj central na kluc...ked ju zapojim naspet, zopne aj alarm /blikanie smeroviek/, ale po deaktivacii dialkovym /auto sa odomkne a alarm vypne/ uz viac dialkove nereaguje, len central na kluc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...