Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Displej


Guest bimbo405

Recommended Posts

Guest bimbo405

Jak vam sviti displej na 206? Me kdyz sviti slunicko tak na nem neni skoro nic videt,ale jenom kdyz jśou rosviceny svetla kdyz je zhasnu tak jde videt krasne vsechnó i kdyz sviti slunicko .Dela to vsem nebo jenom me?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

probiralo se to tu nespocetnekrat uz se zavedenim denniho sviceni, to podsviceni displeje pohasina s rozsvicenim svetel, na jednom dratu na konektoru toho displeje se objevi se zapnutim svetel +12V a to zpusobi pohasnuti podsviceni, da se to vyresit tak, ze se dotycny drat prestrihne a pak to sviti stale stejnou intenzitou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak

Už se to tady probíralo

Já mám 206ku z roku 2000 a tam nejde udelat jednoduše automatické svícení přehráním dat v řídící jednotce, musela by se tam rvát speciální krabička (u peugeotu bratru s prací za 1100,-) -> na což semse vyprdl. Světla zapínám automaticky po nastartování ručně-klasicky (to mi problém nedělá), ale to podsvícení středové kapličky mě štvalo. Vyřešil jsem to přecvaknutím krajního kablíku v patici u centrálního displeje - a svítí to pořád naplno.

Pokud chceš vědět který přesně kablík to byl, pohledej v diskuzích (je to tak půl roku zpět)

btw. :upper - pěkný fotečky (myslím ty v garážích) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tanagy

Přesně tak

Už se to tady probíralo

Já mám 206ku z roku 2000 a tam nejde udelat jednoduše automatické svícení přehráním dat v řídící jednotce, musela by se tam rvát speciální krabička (u peugeotu bratru s prací za 1100,-) -> na což semse vyprdl. Světla zapínám automaticky po nastartování ručně-klasicky (to mi problém nedělá), ale to podsvícení středové kapličky mě štvalo. Vyřešil jsem to přecvaknutím krajního kablíku v patici u centrálního displeje - a svítí to pořád naplno.

Pokud chceš vědět který přesně kablík to byl, pohledej v diskuzích (je to tak půl roku zpět)

btw. :upper - pěkný fotečky (myslím ty v garážích) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: upper9

Původně zaslal: tanagy

Přesně tak

Už se to tady probíralo

Já mám 206ku z roku 2000 a tam nejde udelat jednoduše automatické svícení přehráním dat v řídící jednotce, musela by se tam rvát speciální krabička (u peugeotu bratru s prací za 1100,-) -> na což semse vyprdl. Světla zapínám automaticky po nastartování ručně-klasicky (to mi problém nedělá), ale to podsvícení středové kapličky mě štvalo. Vyřešil jsem to přecvaknutím krajního kablíku v patici u centrálního displeje - a svítí to pořád naplno.

Pokud chceš vědět který přesně kablík to byl, pohledej v diskuzích (je to tak půl roku zpět)

btw. :upper - pěkný fotečky (myslím ty v garážích) :)

dikes ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...