Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dešťový senzor


Ferin007

Recommended Posts

Jaký máte zkušenosti s dešťovým senzorem? Mám z něho takovej rozpačitej pocit. Občas to stírá (relativně) suchý sklo, jindy zas nahozený sklo nesetře. Problém je asi hlavně při popojíždění ve městě. Když ho pustím, jede dobře, ale za chvilu mi přinde, že se objeví tyhle problémy. Občas se mu najednou splaší kladiva a stírá jak o život. :myslim

Dělá to někomu z vás taky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na intenzitě dopadajících kapek na senzor, který máš v zrcátku. Pokud si dáš \"Hledání\", tak se to tu už několikrát řešilo a jsou tam i myslím fotky toho senzoru. Jinak máš vcelku pravdu ale je to při cestování a nebo při jízdě v dešti za autem docela dobrá věc.:super:myslim:myslim

[upravil dne 18/1/07 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Jaký máte zkušenosti s dešťovým senzorem? Mám z něho takovej rozpačitej pocit. Občas to stírá (relativně) suchý sklo, jindy zas nahozený sklo nesetře. Problém je asi hlavně při popojíždění ve městě. Když ho pustím, jede dobře, ale za chvilu mi přinde, že se objeví tyhle problémy. Občas se mu najednou splaší kladiva a stírá jak o život. :myslim

Dělá to někomu z vás taky?

Dělalo mi to samý, pak jsem napajcoval skla \"Stopreinem\" (tekutý stěrače) a podstatně se to zlepšilo a neblbne to. Asi na skle zůstávala větší vrstvička vody a senzor to vyhonocoval, že je hodně vody na skle. Chce to mít ještě v dobrým stavu gumičky.:mrk:super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem měl z něj trochu strach, jak to bude zvládat, ale byl jsem mile překvapen. Zatím jsem s ním velmi spokojen. Problem je trochu, když je mokrá silnice, ale moc neprší, když jedeš za autem a na skle to hned usychá, tak si pomůžu ostřikovačem a senzor to hned setře. Jinak spokojenost.:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Packou dolu?? Packou dolu prave senzor aktivuju a zaroven jednou setru.

Hele co je to za auto? U 406tky se páčkou dolu jen sepnou stěrače pro jedno setření, senzor se zapíná nahoru do první polohy, jen musíš po vypnutí a znovu zapnutí klíčku přepnout páčku jinam a potom zpět aby se znovu aktivoval. Jinak při jemnym dešti bych řekl že spíná dost pozdě, jinak pokud prší tak nějak normální kapky tak je to super.

[upravil dne 19/1/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

běžně ho zaplý nemám,zapínám jenom při dešti,z počátku se chová občas jak smyslu zbavený(stírá jak o závod):D,potom se asi unavý a je v pohodě,jinak docela dobrá věc:super,ale stejně schází režim stírání v určitých intervalech

307 2.0HDi 110FAP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...