Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Voda v zadním světle


jlital

Recommended Posts

Ahoj pažouťáci, mám velký problém nedávno jsem si s velkou radostí koupil od jednoho člověka z tohoto fóra zadní světla Eagle Eyes, a hle v neděli jsem zjistil že se mi pravé zadní světlo zamlžuje. Nevíte jak se toho zbavit koukal jsem na něj s bráchou a prasklé není jenom mi je divné že to vzádu nemá žádný kryt. Prosím o radu. A předem děkuji za odpovědi :(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jlitalkoukal jsem na něj s bráchou a prasklé není jenom mi je divné že to vzádu nemá žádný kryt

Kde by to mělo mít kryt? \"Vzadu\" by měla být těsnící guma, která dosedá na karoserii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja mam cirou zadni optiku, pasuje to tam temer jako originalni svetlo, pritahnul jsem s citem obe dve maticky a nijak mi ani do svetla ani do kufru voda netece. Kolem rantlu svetla, ktery doleha na karoserii jsem ale mel tesneni z penove gumy, silikon jsem nepotreboval. Ale na druhou stranu i u originalnich svetel se nekolika lidem tady na foru stalo ze jim zatekalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se mlží originální světla tím způsobem, že se dostává voda mezi venkovní dekl a ty baňky, co jsou mezi tím vekovním plastem a žárovkou. původně jsem mysle,že to teče dovnitř, tak jsem to rozebral a zjistil, že je to v tom meziprostoru, takže žádný podlepení alespoň a mne nepomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...