Sign in to follow this  
Followers 0
Kik

Pjekné stroje, co říkáte ?

22 posts in this topic

Třeba mě se 406 líbí tak jak je, super vozejček, rád bych ji v combíku viděl u nás za barákem říkat mi pane .... :D

Máš pravdu, 406 je vozítko podle mýho gusta i bez tuningu. Má pravej francouzskej šmrnc. Zdary všem

Nejvíc mě točí, že si to člověk nějak udělá, pak se mu dostanou před zraky takovýhle krasavci a začne litovat, že to mohlo jít udělat jinak... Micméně některý kusy sou opravdu šperky!!!

Tak!!! A sem Znalec Kecka! Přestože sem ten tytul získal v podstatě za politickou a nacionálně právní diskuzi se Seppem :D:D:D...

Klidně ti nějaký bodíky přepustím. Označení Znalec kecka ve mě evokuje pocit, jakože o tom jakoby něco víš, ale je lepší brát s velkou rezervou všechno co řekneš. :D Daruji ti 240 bodů a bude!----- Hej Ondro.... Odečti mi to prosím...:)

Tak jsem vcera dostal /gratis, to uz se v Cechach moc nenosi/ hlinikovou barvu. Takze o dovolene se pustim do jiz slibovaneho prestriku pristrojovky a panelu :) Doufam, ze to bude bomba! :D

Dik. To doufam, ze to klapne :D Jeste budu muset \"naverbovat\" bratricka, aby mi pomohl :D

Sepp v politice bychom si možná nerozuměli ali s tou žensko si to napsal skvěle :D:D:D

jsou tam nektere hezke stroje... kdyz se zamerime na 405...

peugeot_405_047.jpg

peugeot_405_048.jpg

hezky... az na ten predek s mracitkama... zajimalo by me, jak to v noci sviti, kdyz 405 sviti blbe i bez mracitek... :)

peugeot_405_036.jpg

tenhle je imho nejlepsi... zadna policka na kufru ani dalsi cetky... akorat to stresni okno bych dal pryc...

peugeot_405_049.jpg

a tohle je nejlepsi zadek, teda az na ten traktoristickej vejfuk a samolepku...

trosku bych to upravil a pohoda...

p405.jpg