Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Amatér za volantem :)


kujon106

Recommended Posts

No vida, na potřetí se mu to povedlo. Asi měl málo místa se otočit. A zadní sklo měl asi zakryté, že ťuknul při couvání. To mu už nic nepomůže. Ten by boural i na kole hovado jedno. Hlavně že má pořádné auto.:myslim :myslim:grr:grr:grr:grr:grr:grr:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To snad může přijít vtipné jenom těm, co nemají auta. Bohužel mezi ně nepatřím. Mě to přišlo srandovní až do toho prvního ťukance, pak už moc ne. Ale teď když si tak představuji toho řidiče, tak ten musel být tak vyklepaný, že si snad i nasr*l do kalhot. Takže trochu humoru v tom je. Ale je to spíš tragikomedie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno sem sem projížděl sídliště na Vinohradech (brněnských) a v jednosměrce vyjížděl z parkovacího místa nějakej trotl s Fiatem Bravo. Když sem viděl že se vůbec na mě nedívá tak sem rači zpomalil a nechal ho vyjet a nevím teda kam se díval protože za ním byl náklaďák, do kterýho pak pěkně třískl, znervozněl ještě víc, jel dopředu a před náklaďák na bok, přejel obrubník ale nenechal mě dost místa na projetí tak sem musel troubit. Během celé té jeho malé akce sem se málem poscal smíchy.

Ožrale nevypadal, asi to ještě neměl \"v ruce\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...