Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rýchlostná páka, alebo prevodovka?


Guest mirec.dudo

Recommended Posts

Guest mirec.dudo

pekný deň

ja mám jeden problém s mojou 307sw (HDI, 110k). pár krát sa mi stalo, že som počas jazdy nemohol zaradiť rýchlosť. rýchlostná páka zostala akoby zamrznutá a nešlo zaradiť absolútne nič. ked som odbočil na krajnicu a počkal niekolko minút (niekedy 2 a niekedy 10) auto fungovalo znovu. po krátkej časovej pauze som rýchlosť zazadil tnovu. stalo sa mi to asi 5krát. niekedy po 10-15 kilometroch a niekdedy až po 250 kilometroch. teraz som od poslednej poruchy prejazdil možno 500 km a zatial nič. neviem čo to može byť. niekto hovorí, že je to chyba v prevodovke a niekto že v spojke. bol som v servise, dali dole spojku, pozreli a že v nej chyba nieje. a že oni nevedia čo to môže byť. hlavne že som im zaplatil 4000 sk a stale neviem kde je chyba. môže to byť problém s prevodovkou? ja nevim. ved keby bolo niečo posraté tam tak by sa to objavovalo častejšie a možno by som už ani nemohol jazdiť, nie? tak poradte niekto, prosím. ďakujem Miro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Původně zaslal: nazder

Kup novou převodovku. Ja jednu mám na 110 HDI cena 10.000 Kč. Tyto převodovky po 150 tis odcházej pravidelně do věčnejch lovišť

Cože? To myslíš vážně?

Spis chce rychle vydelat :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci strašít ale bude to asi urcitě převodovkou :( a to asi synchronizace. Já měl to něco podobné na celice 2.0GT 110kw ale s tím rozdílem že už sem nevyřadil. Po rozebrání a opětném složení se nenašla žádná závada a auto jezdilo zase ok. Po půl roce ale ejhle to samé, tak sem to řešil novou převodovkou, jenže tam nastala jiná chyba a tak sem se naposledy rozhodl složit obě v jeden kus. A zase chyba!!!!!! 30 km a zasekla se 5-ka!!!!!! po opětovném rozebrání se konečně chyba našla, špatné 5-kové synhronizační kolečko, cena 7 000,- bez DPH :( Nakonec sem to dal nějak do kupy a prodal!!!!!!!!!! :roker ALE BYL TO MAZEL :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Původně zaslal: nazder

Kup novou převodovku. Ja jednu mám na 110 HDI cena 10.000 Kč. Tyto převodovky po 150 tis odcházej pravidelně do věčnejch lovišť

Cože? To myslíš vážně?

Víš kolik stojí jeden novej sinchron? Pak 10 k je moc dobrá cena. Pokud se ti zdá cena vysoká, tak se podivej do annonce prevodovky tam na HDI nenajdes. A pokud se ti podaří nejakou sehnat tak pod 10 k zadnou nekoupis - prostě nejsou:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: nazder

Původně zaslal: Driver

Původně zaslal: nazder

Kup novou převodovku. Ja jednu mám na 110 HDI cena 10.000 Kč. Tyto převodovky po 150 tis odcházej pravidelně do věčnejch lovišť

Cože? To myslíš vážně?

Víš kolik stojí jeden novej sinchron? Pak 10 k je moc dobrá cena. Pokud se ti zdá cena vysoká, tak se podivej do annonce prevodovky tam na HDI nenajdes. A pokud se ti podaří nejakou sehnat tak pod 10 k zadnou nekoupis - prostě nejsou:P

Já se nedivím ceně, já se divím tomu, že by byla převodovka po 150tis km úplně v háji. A taky jsem se divil že mu hned radíš aby vyměnil převodovku, i když nemůžeš vědět co s tím je. Asi proto že máš náhodou jednu doma? :D Ale proč ne, alespoň dotyčný ví na koho se v případě potřeby obrátit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...