Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

25. pražský minisraz DŽBÁN - 4.1.2007


Recommended Posts

Nevim co je Dzban, ale Sarka je celkem ok .. a ceny tam primerene :).

Ja se nezucastnim - mam dovolenou. Zdravim ze zasnezene Vysociny :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vvitty: Yo ... beru - když je znám, tak yo ... :D Jestli chceš vyzvednout někde u Florence, tak dej vědět ... jedu z domova, tak bych to vzal klidně přes Koněvku a nabral Tě někde u práce ... tak mi kdyžtak nějak upřesni čas a kdynych náhodou nebyl na netu (jakože myslim, že jo) tak máme \"handy\"...

FX: tak good luck a uzdrav se ... je to svinstvo - hlavně ta dieta je voser, ale v případě, že se dodržuje, tak má \"móňa\" vcelku hladkej průběh a alespoň jením pozitivem je, že si proti kjejim bakteriím tělo udělá protilátky a už ji nemůžeš znovu dostat ...

Ad Džbánek ... jsem spíš taky pro Šárku ... ikdyž na nějakém z příštích strazů (ještě zimních) bych byl klíďo pro udělat malou změnu .. přeci jenom prostředí je taky příjemný (Osobně si myslim, že Džbán je někdy více začazený, než byl Džbánek) a ceny opravdu o poznání lidovější a to se taky někomu vyplatí, šak víme...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neon: cas, no ja nevim, v kolik jedes? abysme tam byli tak na sestou, kdy je zacatek, no :)

z Florence je to tak 20-40 minut, podle dopravy :) tak treba nejak po pate?

az sjedes z husitske dolu, kolem vyjezdu z nadrazi Florenc, tak na svetlech nezahybej pred Karlinske divadlo, ale vezmi to rovne podel viaduktu (musi se pak podjet) pres sokolovskou a pobrezni, az dojedes k vjezdu do podzemnich garazi po prave ruce ;) a dej mi prosim vedet treba az budes vyrazet, nebo tak pul hodky dopredu, diky moc.

aspon si poslechnu ladacek :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OFFTOPIC

FX> Brzke uzdraveni preju!!! Ja se o sve móně dozvěděl až po 3 letech v rámci jaterních testů. Projevila se u me jako extremne tezka angina (ctyricitky horecky (osobni rekord 40,7), troje antibiotika apod.). Zcela prekvapive ale na me tahle mrcha mela pozitivni efekt - shodil jsem behem tydne 25 kilo a vyhnal jsem jiny neduh, ktery se uz potom nikdy nevratil ... :). Jinak je to hnus..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vvitty: budu vyrážet těsně po pátý z Jahody, tak tě prozvonim ... až budu v těch garážích, tak taky ... můžu tam doufám zajet??

Jinak zítra:papa (tedy už vlastně dneska) a špunty ssebou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

neon: nemuzes, vjezd je na kartu. staci zastavit pred vjezdem ;) ja dojdu... dekujuuuu...... jaky spuinty? fuuuuj, alkohol nechci ani videt aspon do nedele, po vcerejsku, brrr :)

Vviťťáku, nezapomeň, co jsme si včera říkali - že mi přineseš tu meruňkovici. Já zase přinesu Vendulčiny kuličky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Vviťťáku, nezapomeň, co jsme si včera říkali - že mi přineseš tu meruňkovici. Já zase přinesu Vendulčiny kuličky.

Jeeeeee, Garfieldku, to bude s Tebou? :) tak to snad dorazim :)

s kulickama nemam ja NIC spoleceneho...abych zase nebyla z neceho obvinena....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Garfield

Vviťťáku, nezapomeň, co jsme si včera říkali - že mi přineseš tu meruňkovici. Já zase přinesu Vendulčiny kuličky.

Jeeeeee, Garfieldku, to bude s Tebou? :) tak to snad dorazim :)

s kulickama nemam ja NIC spoleceneho...abych zase nebyla z neceho obvinena....

Jo jo, tentokrát dorazím, ale bez Odie. A s těma kuličkama máš HODNĚ společného, jsou totiž Tvoje, však uvidíš a poznáš je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Původně zaslal: aka

Jeeeeee, Garfieldku, to bude s Tebou? :) tak to snad dorazim :)

s kulickama nemam ja NIC spoleceneho...abych zase nebyla z neceho obvinena....

Jo jo, tentokrát dorazím, ale bez Odie. A s těma kuličkama máš HODNĚ společného, jsou totiž Tvoje, však uvidíš a poznáš je.

skoda ze bez Odie, ale i Ty si lakadlo :) e no ehm....mam jeden tip, tam by ma ucast spocivala v navodu(neprekladat jako navadeni), strefila sem se?:D:Da dostanu ochutnat?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Původně zaslal: Vvitty

neon: nemuzes, vjezd je na kartu. staci zastavit pred vjezdem ;) ja dojdu... dekujuuuu...... jaky spuinty? fuuuuj, alkohol nechci ani videt aspon do nedele, po vcerejsku, brrr :)

Vviťťáku, nezapomeň, co jsme si včera říkali - že mi přineseš tu meruňkovici. Já zase přinesu Vendulčiny kuličky.

nezapomel jsem, i pres prubeh vcerejsich oslav :)

jo a poslal jsem Ti mail na pgc.

[upravil dne 4.1.07 Vvitty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...