Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak jste na tom s dárkama ?


raspa

Jak jste na tom s dárkama ?  

  1. 1. Jak jste na tom s dárkama ?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

chybi mi jedna dve veci....zacinam se rozhlizet tak dva tri mesice pred vanocema, aby to na me pak necekalo v dobe, kdy jsou vsude tak strasny davy lidi, ze se clovek nemuze hnout ani ....ani kdyby v sobe mel gticko :D:D:D

jinak mnozstvi mrnavych sourozencu je docela fajn, protoze si kazdej tomu jeziskovi musi napsat:D:D

vvitty: a ze Ty sam to delas,co?:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem na tom jako Vvitty. Co protřebuju si v průběhu roku naježim sám a balit mi to nemusí ani v obchodě (o překvapení je dárkem postaráno a jakou z toho dárku mám radost):mrk:mrk:potlesk:potlesk, pak to schválí manželka a děti, děti si musí napsat a čekat jestli si jejich psaní někdo přečte, no a manželce nikdy nevím co koupit,tak ji nekupuju nic a je to.:roll:mrk:mrk:potlesk:o:papa

PS: s tou manželkou to není tak strašné, ale fakt mi nic nechce říct, tak většinou dopadne tak, že jí kopím něco do kuchyně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

většinou je to vždycky až na poslední chvíli..ale třeba loni jsem asi 3/4 dárků nakoupil přes net, takže jsem nemusel ani nikam lítat (akorát občas jsem trnul jestli to příjde včas:D) a něco jsem koupil dokonce až 24týho...letos už mám pro ty, co si řekli, co chtějí nakoupený, zbytek pořeším tento týden, takže letos to bude snad bez stresu:roker

[upravil dne 19/12/06 Tommy306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dárečky začínám kupovat začátkem prosince, takže dneska už mám skoro vše, kromě ještě jednoho dárečku a ten nemám ani vymyšlený, takže bych asi měla začít přemýšlet :D, já fakt nevím....:myslim a ani to sem nemůžu z jistých důvodů napsat :D :D .

[upravil dne 19/12/06 Aluška]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Dárečky začínám kupovat začátkem prosince, takže dneska už mám skoro vše, kromě ještě jednoho dárečku a ten nemám ani vymyšlený, takže bych asi měla začít přemýšlet :D, já fakt nevím....:myslim a ani to sem nemůžu z jistých důvodů napsat :D :D .

[upravil dne 19/12/06 Aluška]

Kup mu klikovou hřídel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Dárky začínám nakupovat tak 2 měsíce předem, ale většinou stejně ještě týden před vánoci sháním nějaký drobnosti. Nesnáším ten blázinec v obchodech který teď je, tak raději do nich moc nechodím, jen když musím:o:D

Tak to jsme dva Radkové , já taky ten předvánoční blázinec v obchodech nemusím , proto se snažím nekupovat nic na poslední chvíli ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raspa

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Dárky začínám nakupovat tak 2 měsíce předem, ale většinou stejně ještě týden před vánoci sháním nějaký drobnosti. Nesnáším ten blázinec v obchodech který teď je, tak raději do nich moc nechodím, jen když musím:o:D

Tak to jsme dva Radkové , já taky ten předvánoční blázinec v obchodech nemusím , proto se snažím nekupovat nic na poslední chvíli ....

No člověk by i vraždil pro to co někteří jedinci dělaj v obchodech:D:D:D:D Nejlepší by bylo kdyby dárky zase nosil ježíšek:aut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...