Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Opravdu veselý předvánoční den


Medvěd

Recommended Posts

Jak již psáno jinde, můj dnešní den započal telefonátem Jirky, že máme v p*deli fórum, že už to jednou nahodil, okamžitě to zase někdo hacknul a teď, že se nemůže nikam dostat, nicméně že je v kontaktu jak s Ondrou, tak Kurtem a bude se snažit to nějak rozchodit.

Kdo ví, že se živím knižní distribucí, tak asi chápe, že prosinec je pro mě měsíc, kdy občas mám strach, abych v zatáčce nedojel svůj vlastní zadek a tahle zpráva mě opravdu na klidu nepřidala - spíš jsem začal vidět rudě.

To však byl pouze začátek, vrchol všeho se teprve chystal.

Kolem 14.30 jsem se dostal do Teplic, zastavil jsem před knihkupectvím a s knihkupcem jsem šel vybírat knihy, které by ode mě mě chtěl koupit (podotýkám, že obchod je na velice živé Masarykově třídě, přímo u zastávky autobusu a lidí kolem bylo jako much). Jak tak stojíme u otevřených šoupaček, najednou slyším, jakoby bouchly dveře u řidiče - než jsem oběhl předek auta, nikoho už jsem neviděl, jen jsem slyšel, jak na druhé straně ulice u parkoviště něco cinklo - hle, ony tam leží nějaké klíče. No a když jsem se podíval do kabiny auta, zkoprněl jsem - zmizel mi telefon z hands-freečka.

Takže teď nemám jediný číslo, jedinej kontakt na nokoho a Helča je, co se týče porodu, na rozsypání - ideální situace, že. Kdo můj tydlifon zná, ví, že to jelito za něj v bejzru nedostane snad ani kilo - ale Ty kontakty mě fakt se*ou. Ty klíče byly od Opla a tutově vypadly tomu hajzlovi, takže je má knihkupec a mě hřeje pocit, že i ten debil má teď asi problém (a řekl bych, že pokud nemá jiné klíče, tak je to problé poněkud dražší).

Píšu to sem hlavně proto, že než mi přijde nová SIMka a než koupím novej tydlifon, budu dočasně NEDOSTUPNEJ!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak aspoň, že se potrestal s těma klíčema, nejspíš ho to vyjde dráž než tebe a nejspíš musel jít domů pěšky nebo autobusem :D Ale ty ztracený kontakty by mě štvali nejvíc, proto už si je nějaký čas taky zálohuju. Ale to jsi ještě dopadl dobře, kluk od nás z práce stál takhle kousek od svýho zamčenýho novýho Ducata a to se po chvíli nastartovalo a chtělo odjet, samozřejmě za pomoci nezvaného řidiče. Naštestí si neodbrzdil ručku a chcíplo mu to a to stačilo majiteli aby auto doběhl a skočil do kabiny, bohužel ten sígr se mu vytrh a utekl.... (jinak se to stalo také na rušné ulici na Vinohradech)

[upravil dne 11/12/2006 Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, byl jsem svědkem odvážnějšího případu. U nás ve firmě máme situoavné kancly za sebou a sojuje je jedna dlouhá chodba. Po levé straně jsou okna ven a po pravé straně chodby jsou dveře do jednotlivých kanceláří. Podotýkám, že tyto dveře jsou vždy otevřené. a pak jsou tu prosklené vchodové dveře, které jsou s klikou uvnitř a koulí venku.

Představte si, že jsme tam měli tak drzého zloděje, že prošel kolem všech sedmi otevřených dveří do kanceláří až do posledního kanclu, kde v klidu odpojil notebook od kabelů a společně se dvěma mobilníma telefonama to pronesl zase opět kolem všech sedmi kanceláří až ven. Já ho potkal na chodbě, která není zase tak široká a museli jsme se vyhnout bokem, ale bylo to až na jeho cestě ven z firmy, tak jsem tomu nevěnoval velkou pozornost, v domění, že se jedná o nějakého obchodního zástupce nebo kurýra, který byl u nás na návštěvě. Až když jsme zjistili, že nám ty věci chybí (což bylo velmi rychle), tak jsem si uvědomil, že jsem někoho potkal na chodbě. Ani si nevybavím jak vypadal. Každopádně tomu se říká drzost! Projít až tak daleko kolem tolika lidí v kanclech a tam si v klidu zbalit notes a dva mobily...... nechápu!

Do dnes je ale záhada, ak se dostal dovnitř. Jestli někdo s kolegů nespozoroval, že proběhl za ním dovnitř?.... nevím. Každopádně to byl tak pěkný opruz! Ty data na tom notesu nás hodně bolely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: destiny

No, byl jsem svědkem odvážnějšího případu. U nás ve firmě máme situoavné kancly za sebou a sojuje je jedna dlouhá chodba. Po levé straně jsou okna ven a po pravé straně chodby jsou dveře do jednotlivých kanceláří. Podotýkám, že tyto dveře jsou vždy otevřené. a pak jsou tu prosklené vchodové dveře, které jsou s klikou uvnitř a koulí venku.

Představte si, že jsme tam měli tak drzého zloděje, že prošel kolem všech sedmi otevřených dveří do kanceláří až do posledního kanclu, kde v klidu odpojil notebook od kabelů a společně se dvěma mobilníma telefonama to pronesl zase opět kolem všech sedmi kanceláří až ven. Já ho potkal na chodbě, která není zase tak široká a museli jsme se vyhnout bokem, ale bylo to až na jeho cestě ven z firmy, tak jsem tomu nevěnoval velkou pozornost, v domění, že se jedná o nějakého obchodního zástupce nebo kurýra, který byl u nás na návštěvě. Až když jsme zjistili, že nám ty věci chybí (což bylo velmi rychle), tak jsem si uvědomil, že jsem někoho potkal na chodbě. Ani si nevybavím jak vypadal. Každopádně tomu se říká drzost! Projít až tak daleko kolem tolika lidí v kanclech a tam si v klidu zbalit notes a dva mobily...... nechápu!

Do dnes je ale záhada, ak se dostal dovnitř. Jestli někdo s kolegů nespozoroval, že proběhl za ním dovnitř?.... nevím. Každopádně to byl tak pěkný opruz! Ty data na tom notesu nás hodně bolely.

Tak přemejšlim, že asi před dvěma lety sem slyšel někoho ,jak se v hospodě chlubil, že prošel kancelářema dozadu, sebrla tam notebook a dva mobily a odešel tak, že ho ještě někdo z firmy pozdravil.

Opravdu , nad takovou drzostí zůstává rozum stát a málo kdo dokáže správně reagovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou jsem sel na katedru brzo rano na zkousku, v patre vedle schodu jsou hned kresla kolem kterejch musis projit a pak se de ucebny. My sedeli asi 4 na kreslech a ucili se, jinak nikdo v patre nebyl. Zlodej prosel kolem nas, vylomil potichu vedle v chodbe dvere, a odnesl dataprojektor za 160 tisic. Byli jsme tam 4 musel jit kolem nas, ale nevsiml si nikdo niceho...

Pritulkyni zas zlodej, vlez na chodbu privatu, holky sedeli ve spolecne mistostni vedle a meli otevrene dvere. Vlezl k nim do pokoje prohledal to tam a ukradl telefon. Na stole pak nasli letaky na naky jazykovy zajezdy. Takze i kdyby na nej narazili, tak by jim rekl ze nese nabidku zajezdu a nezjistili by nic, kdyby ho nechytli primo na pokoji jak tam smejdi.

Pokud je zlodej dostatecne suvereni tak nemas skoro sanci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěde, to je fakt mrzuté a věřím, že to fakt naštve. Právě pro to je lepší kontakty někam zálohovat. Fakt mě to mrzí.

Na druhou stranu máš štěstí, že si odnesl jen telefon. Představ si, že by si vzal peněženku.

Na tohle jsou dělaný, když otec rozvážel náklaďákem zboží po celé ČR, tak vždy auto zamykal, protože hajzlíci na tyhle situace vysloveně čekaj! I v podzemí, na ulici, kdekoliv. A když jel jednou šéf místo otce, nezamknul a měl hodně velkou škodu...

Nehledě k tomu, já měl teď taky nedávno hodně nahnáno. Byl jsem s kamarádem na zahradě, auto bylo za plotem na ulici, branka otevřená, auto ode mne asi 5 metrů. Klíčky jsem nechal v zapalování - okolo šel nějakej bídák, po levé straně auta - trochu jsem se bál a najednou jsem se fakt vyděsil, když u předních dveří jakoby poklekl! Naštěstí se nezastavil a šel dál! Fakt jsem se bál, že by do toho skočil a ujel (i když by si asi moc nepomohl)!

Takže všem - zamykejte!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěde : Měli jste zavolat ihned 158, protože z tvého popsání celé situace vyplývá, že zloděj to nedělal poprvé. Já vím, že se budeš na mě zlobit, ale do auta nelést a na ničeho se nedotýkat kvůli daktyloskopickým a pachovým stopám. Určitě si nebyl první a ani poslední případ. A co se týká klíčů od nezjištěného vozidla značky Opel, tak mohly pocházet z trestné činnosti a policisté by si měli vědět rady!!!! Vím, že člověk ve stresu jedná jinak než v klidné situaci. Přeji ti, aby ztráta mobilního telefonu neměla žádné následky a aby sis pořídil nové číslo + mobil. Vánoční období je živnou půdou pro zloděje. Lidská lhostejnost jim jen pomáhá a utvrzuje v jejich činnosti. Ve středověku se zlodějům usekávali ruce.

[upravil dne 12/12/06 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Medvěde : Měli jste zavolat ihned 158, protože z tvého popsání celé situace vyplývá, že zloděj to nedělal poprvé. Já vím, že se budeš na mě zlobit, ale do auta nelést a na ničeho se nedotýkat kvůli daktyloskopickým a pachovým stopám. Určitě si nebyl první a ani poslední případ. A co se týká klíčů od nezjištěného vozidla značky Opel, tak mohly pocházet z trestné činnosti a policisté by si měli vědět rady!!!! Vím, že člověk ve stresu jedná jinak než v klidné situaci. Přeji ti, aby ztráta mobilního telefonu neměla žádné následky a aby sis pořídil nové číslo + mobil. Vánoční období je živnou půdou pro zloděje. Lidská lhostejnost jim jen pomáhá a utvrzuje v jejich činnosti. Ve středověku se zlodějům usekávali ruce.

[upravil dne 12/12/06 OK406]

Jo, to jo. Hodinu bude čekat na policajty, a když přijedou, řeknou mu že si nechal nezamčený dveře a že si za to tím pádem může sám. A že mu na nějaký daktyloskopický stopy stejně kašlou, protože způsobená škoda není ani 5tis, a že stejně nic nevyšetřej. Ale jestli chce, tak že s nima může jet na služebnu, že to tam s ním budou další dvě hodiny sepisovat, ale že to stejně nebude k ničemu, akorát mu za měsíc pošlou že nic nenašli a navíc že ho nesměj odvézt zpátky k autu, takže se ještě projde. Jako kdybych je slyšel :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemohu s tebou plně souhlasit. To co píšeš je bohužel realita. Kdyby se vše dělalo tak, jak se má, tak by se vzali stopy + pachovky a věř mi, že by po čase byly k použití. Ale že se tak takto neděje a vše se dle §158 po 30 dnech odkládá je druhá věc. Pokud je práce dělaná tak, jak se má, tak by lidé změnili svůj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK406 - Ano, plně s tebou souhlsím...

.. ale proč v poslední době vidím dopraváckou Fobii jen na trase ČB-JH, proč se policie v kauze Zelenka kryje za třítýdenní nemocnost kolegy, proč auta s Policií nedodržují základní pravidla silničního provozu, proč si orgáni dělají co chtějí ???

Mají to všechno na háku, nebo se nám jen smějí ??? (ještě mě napadla jedna věc, ale na tu raději nemyslet)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...