Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stíhačka ve službách policie


Driver

Recommended Posts

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Oliver Riedel

S čím se vůbec prezentuje naše KOBRA 11?Já se na dálnice moc nedostanu,máte někdo ponětí,čím naše dálniční policie jezdí?

Hlídkové vozy Ford Mondeo 220ST, dosahující maximální rychlosti až 250km/hod., jsou vybaveny špičkovým řešením, které umožňuje pomocí nainstalovaných kamer nahrávat videozáznamy, jenž mohou být potom použity např. jako důkazní materiály o nebezpečné jízdě. Systém umožňuje zaznamenat až dvanáctihodinovou směnu posádky vozu i se zvukem. Všechny přenosy dat i komunikace se odehrávají prostřednictvím radiového systému určeného pro potřeby policie, hasičů a zdravotníků. Součástí systému jsou i výrobky D-LINK zajišťující bezdrátovou Wi-Fi komunikaci.

Každý automobil má v sobě nainstalovaný access point DWL-2100AP, který umožňuje intenzivní širokopásmový přenos dat, jako např. video/audio stream, a je plně řiditelný. Druhý access point je nainstalovaný v garážích. V praxi to znamená, že si každý vůz před opuštěním a příjezdem do garáže bezdrátově aktualizuje seznam hledaných automobilů a veškerých dat sebraných během výjezdu.

D-LINK :D Fakt kvalitka .. bych blil velebnosti.

Většinou se s tím projížděj na periferiích Prahy , jezděj na svačinky, bavit se a tak... holt prominentní sorta.

Vectore, nesmíš všemu věřit, co je napsano:D:D:D:D:D

¨

No já to vevnitř viděl, sice před asi rokem, ale viděl.

Tak povídej, máš akorát chytrý narážky, ale informace žádný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Oliver Riedel

S čím se vůbec prezentuje naše KOBRA 11?Já se na dálnice moc nedostanu,máte někdo ponětí,čím naše dálniční policie jezdí?

Hlídkové vozy Ford Mondeo 220ST, dosahující maximální rychlosti až 250km/hod., jsou vybaveny špičkovým řešením, které umožňuje pomocí nainstalovaných kamer nahrávat videozáznamy, jenž mohou být potom použity např. jako důkazní materiály o nebezpečné jízdě. Systém umožňuje zaznamenat až dvanáctihodinovou směnu posádky vozu i se zvukem. Všechny přenosy dat i komunikace se odehrávají prostřednictvím radiového systému určeného pro potřeby policie, hasičů a zdravotníků. Součástí systému jsou i výrobky D-LINK zajišťující bezdrátovou Wi-Fi komunikaci.

Každý automobil má v sobě nainstalovaný access point DWL-2100AP, který umožňuje intenzivní širokopásmový přenos dat, jako např. video/audio stream, a je plně řiditelný. Druhý access point je nainstalovaný v garážích. V praxi to znamená, že si každý vůz před opuštěním a příjezdem do garáže bezdrátově aktualizuje seznam hledaných automobilů a veškerých dat sebraných během výjezdu.

D-LINK :D Fakt kvalitka .. bych blil velebnosti.

Většinou se s tím projížděj na periferiích Prahy , jezděj na svačinky, bavit se a tak... holt prominentní sorta.

Vectore, nesmíš všemu věřit, co je napsano:D:D:D:D:D

¨

No já to vevnitř viděl, sice před asi rokem, ale viděl.

Tak povídej, máš akorát chytrý narážky, ale informace žádný.

Vectore: jezdí to pěkně i se v tom pěkně sedí. Stačily by bohatě Š Octavia 18i nebo 2.0i či s turbem. Je to toto zbytečný luxus a mrhání peněz daňových poplatníků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to každopádně. Octavka v turbu by ale nestačila, protože by jí a) kde co ujelo b) na okreskách a do některých zatáček na dálnicích by se vůbec nechytala.

Výběrové řízení považuju jako skoro všechny za směšnou atrakci.. Jen mě zajímá, co máš k tomu vybavení ohledně elektroniky. Protože tomu co to má oficielně a co sem zahlédl na vlastní oči můžu říct, že postavit to z electroLega by bylo v podobné kvalitě, jen variabilnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, kde si to viděl, ale to co jsem měl, bylo dobrý ale jsou to zbytečně vyhozené peníze. Vez mi si, čím se teď jezdí: Felicia 1.3MPi, Fabia 1.4MPi. Tak co chceš dodat více. To víš, že toto vybavení stačí jen na dohnání traktoru nebo Š120 či Vaz 2101. Na víc to nemá. To mi věř. Jsou to nepraktická vozidla.:(:(:(:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rad by jsem nasel clanek ktery to cely dobre shrnuje ale nedari se...nabidka vozu a jejich ceny pro policii cr v dobe kdy probihalo vyberve rizeni byla takova jaka byla a vybrali tu nejlepsi variantu..to ze mondeo je v kuzi a dalsi vychytavky je tim ze do ST se nic horsiho nedava a cena 600t za auto se 165kW je hodne dobrej xeft :) takze pokud bych mluvil o mrhani penezma tak jenom proto ze bych tohle nevedel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ludweek

rad by jsem nasel clanek ktery to cely dobre shrnuje ale nedari se...nabidka vozu a jejich ceny pro policii cr v dobe kdy probihalo vyberve rizeni byla takova jaka byla a vybrali tu nejlepsi variantu..to ze mondeo je v kuzi a dalsi vychytavky je tim ze do ST se nic horsiho nedava a cena 600t za auto se 165kW je hodne dobrej xeft :) takze pokud bych mluvil o mrhani penezma tak jenom proto ze bych tohle nevedel :D

Vážně cena byla 600000,-Kč?:myslim:myslim:myslim:D:D:D:D:DPřidej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ludweek

proc bych pridaval? cena Mondeo ST220 od 1 067 900 Kč ...pripominam s DPH...a kde skonci DPH?? z toho plyne ze po vsech vyhodach vysla jedna kara na 600t cista ruka :roker

Kde končí DPH mi nepřipomínej.

To, že většina PČR jezdí ve vyšeptanejch Felinách a Fobiích, se kterejma můžou honit tak akorát zemědělce s traktorem je bohužel fakt. Zatímco Měšťáci si vozej šumky v oktávkách aby mohli po půlnoci měřit na výpadovkách z města, jestli tam všichni jednou 50.:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Ludweek

proc bych pridaval? cena Mondeo ST220 od 1 067 900 Kč ...pripominam s DPH...a kde skonci DPH?? z toho plyne ze po vsech vyhodach vysla jedna kara na 600t cista ruka :roker

Kde končí DPH mi nepřipomínej.

To, že většina PČR jezdí ve vyšeptanejch Felinách a Fobiích, se kterejma můžou honit tak akorát zemědělce s traktorem je bohužel fakt. Zatímco Měšťáci si vozej šumky v oktávkách aby mohli po půlnoci měřit na výpadovkách z města, jestli tam všichni jednou 50.:grr

Černý mor je financován obcí. Tak se nediv, v čem jezdí MP.:myslim:myslim:myslim:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...