Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

otackomer blbne


bakero

Recommended Posts

Mna z tej mojej palubovky asi prcne.

Dnes som bol umyt motor. Presiel som asi 30km, vsetko bolo OK. Po hodine som isiel znova autom a zacal mi uplne skakat otackomer cez cely rozsah(uz pri zapnutom kluci-motor este nebezal) a vacsinou sa zdrzoval pri 6000.Neragoval ani na poklepanie po budikoch.Po prejdeni asi 10 km sa zacal spravat normalne. Som zvedavy, co bude zajtra. Moze to byt nejakym cidlom? Plosak na budikoch mam prepajany a doteraz fungovalo vsetko OK, myslin, ze to nebude studenymi spojmi. Dik za rady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bakero

Dik za link. Mohol by mi ale niekto prosim napisat (prip. pridat foto), kde najdem snimac otacok na P406, 1.9TD,1998.Dakujem

Hele pišeš že si myl motor, to bude asi tou vodou, já nechal mýt motor jen jednou a taky naposledy, odtáhli mě na laně a auto 2 dny šlo na dva nebo tři válce:bojim Myslim že až to vyschne tak to bude OK

[upravil dne 11/11/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 let později...

Mám přesně stejný problém, je to již 14dní po mytí a furt blbne chvili se chytne a pak zas nejde nebo při sešlápnutí spojky vyletí atd...Je mi tu někdo schopný říct, kde hledat nějaký konektor, či snímač? Nejlépe foto. Díky moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...