Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyhřívání sedaček - 106ka


Piwec

Recommended Posts

Nieco mozno podobne mam na 307...akorat ze mi to raz ide raz nie...rad by som vedel ci je to napojene cez nejaky termostat alebo nie, asi skor nie myslim. Lenze raz som sa viezol na SKODA FABIA a tam bolo vyhrievanie regulovatelne od 1 do 5, poviem Vam ta dvojka bola pre mna uz dost a to vydrzim. Ked to porovnam s mojou 307sw tak ten moj francuz moze ist do prd....Este jedna vec mam tam kozene sedacky, tak neviem ci to moze robit taky rozdiel medzi kozou a latkou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taky kůži a netopí mi to (405).

Nevím jak u ostatních modelů, ale u mě v sedačce je jakýsi teplotní spínač (orig. Peu cca 565,- Kč), spíš bych řekl, že jen termistor nebo něco podobnýho. Teď mám sedačku vyndanou a chci jí rozebrat, abych se na to podíval, zatím jsem našel jen tu vyhřívací dečku na molitanový výplni a spínač žádnej...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sedačku jsem rozebral, teplotní spínač jsem našel (zapuštěný do sedáku a je O.K.

Horší je, že jsem našel přepálený topný drát :((opraveno slisováním tenkou trubičkou :D) a utržený konektor u toho tepl. spínače, který dám během dne znovu do kupy a pak to vyzkoušim.

Snad to bude fungovat.... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Tak sedačku jsem rozebral, teplotní spínač jsem našel (zapuštěný do sedáku a je O.K.

Horší je, že jsem našel přepálený topný drát :((opraveno slisováním tenkou trubičkou :D) a utržený konektor u toho tepl. spínače, který dám během dne znovu do kupy a pak to vyzkoušim.

Snad to bude fungovat.... :papa

Tak pak napiš, jak si dopadnul....abych věděl, zda se na to mám taky vrhnout....dík..:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D:D:D:D:D

FUNGUJE!!!

Sedačku jsem dneska za pomoci přítelkyně zkompletoval, nejhorší bylo nacpat zpět dráty, co drží potah u molitanové výplně, namontoval do auta a zapnul... Za chvíli mi začalo být lehce teplo na zadek, tak jsem to vypnul, vzal měřák s pípákem a.... nic :( Zapomněl jsem na teplotní spínač, před chvílí jsem to zkusil znovu a pípal jak zběsilej! :D

Jinak kromě toho konektoru a přepálenýho drátu jsem našel další tři přerušení :( v prohlubních na ty zajišťovací dráty, tudíž jsem vzal trubičky, izolačku a tradáááá, hotovo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdřív jsem musel sundat kompletně spodek s ovládáním sedačky a potom z toho molitanu sundat celej koženej potah, kterej je do ní fixovanej po \"polštářcích\" výše uvedenými dráty.

Rozebrat to celkem jde, ale to smontování potahu je šílenej werk, proto teď hodně váhám, jestli budu dělat i tu druhou sedačku (nejhorší je, že vyhřejvá ta spolujezdcova ;) ), ale asi si nenechám mrznout zadek, tak mě to ještě čeká.... :D

Hlavně nevim, jak dlouho to vydrží funkční.... :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych neměl kožený sedačky, vykašlal bych se na to, ale takhle se fakt jezdit nedá. :grr Sice mám ty autotrika, ale ty na těch sedačkách díky bohatýmu bočnímu vedení vůbec nedržej a furt se shrnujou :grr

Je to hrozná a naprosto de..lní práce a pokud někdo chce mít ty sedačky ready jen kvůli tomu, že je puntičkář, tak prosim, ale jinak bych na to asi házel boban.

Tu řidičovu si udělám jen kvůli tomu, abych měl dobrej pocit z dobře odvedený práce a až to znova odejde, tak už to dělat nebudu...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbnutí na sněh mi nepřipomínej...:grr

S Trabim jsem dostal na lehce poprášený silnici šmejra a udělal jsem libový hodiny (se zimníma) a s Pažoutem jsem letěl do škarpy na jaře na ledu (taky zimní).

Díry na bocích na potazích z výroby jsem ještě nikde neviděl :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...