Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimní klouzání 2007 - jaký termín?


Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Samozřejmě opušťák by muse být odkýván dvouhlavě, ale někteří lidi z mého okolí mi tvrdí, že nic není nemožné (ba dokonce, že mě Helča velice ráda vyžene). Ale fakt to nebudu a nechci lámat přes koleno a buď pojedu, nebo to holt nevyjde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Vypadá to zle, strávil jsem nějaký čas nad hledáním vhodného penzionu nebo hotelu na ubytování, ale marně. Kapacita zařízení v Krušných horách se pohybuje maximálně kolem 30, 35 lůžek. Samozřejmě že není problém sehnat zařízení, které je schopné ubytovat 45 lidí, ale je to už o jiných cenách, přesněji o 450 Kč apod. na noc, což si vzhledem k ostatním členům nemůžeme dovolit.

Je tu ale ještě jedna možnost. Pokud bude zima, co se sněhové nadílky týče, stále taková, jako nyní, je možné uspořádat zimní klouzání na horské chatě Svahová, kde byli ubytovaní účastníci zájezdu na závody do vchu. Pokud ale napadnou z ničeho nic 2 metry sněhu, situace se velmi mění. Protože v okolo této chaty jsou v zimě silnice prakticky nesjízdé, spousta je jich i uzavřených. Byl by to pořadatelsky sice trošku oříšek, co se orientačního závodu týče, ale snad by to šlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...