Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Šebetov 2007 – program - HLASOVÁNÍ UKONČENO


Trundik

Šebetov 2007 – program - HLASOVÁNÍ UKONČENO  

  1. 1. Šebetov 2007 – program - HLASOVÁNÍ UKONČENO


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: Devilstorm306

Tak jsem zahlasoval, ale koukám, že jsem ani nemusel když u č.4 je tolik hlasů. No na letišti sice blbneme často, ale toho není nikdy dost, a na amatérský závody do vrchu budu muset asi vyrazit příští rok sám, mimo program P-C :D

Když tak často blbnete na letišti, tak by jsi mohl pomoct při organizaci. Co ty na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drobna organizacni otazecka.. za predpokladu ze dopadne 4ka dorazim na letiste autem v ramci spanilky.. odjezdime sprinty ap. a dal budu chtit jet na orientak jako navigator.. co bude s autem?? Nerad bych ho nechaval kdo vi kde a jeste se pro nej pak nejak slozite vracel :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se těm závodům do vrchu nebránil. Pokud to bude na silnici, která bude uzavřená a nemůže tak nic od někud na silnici vjet, tak proč ne. Snad každý z nás ví, co si může dovolit se svým vozem a co zvládne.

Myslím si, že aspoň část z nás by se ráda projela trošku rychleji po silnici, kde by nebyla možnost někoho proti sobě potkat.

Já sám bych si to rád vyzkoušel (pokud do té doby bude řízení OK), protože je to opravdu lákavé.

A kdyby to někdo jel třeba fakt pomalu (60 km/h apod.), určitě by se mu nikdo z nás neposmíval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlasim s timc o napsal Marcel, letiste me moc nelaka.... spis ten zavod, a snad ma kazdy z nas rozum a vi co se muze k autiku dovolit.,

Taky bych si nekde rad zajel na pekne zatackovite silnici, s jistotou, ze me nikdo nebude zdrzovat, ze nic nepojede v protismeru, a ze nebudu muset platit pokutu za rychlost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BOSSCZ

Původně zaslal: orgacek

Závody jsou lákavé, ale varianta č.4 je na pohodu

Na pohodu to je na každým srazu to neřikám ale změna by nebyla špatná pokud to bude organizačně v pořádku:cool:

No a právě ta organizace je trošku kámen úrazu - při závodech do vrchu a s tím související uzávěře komunikace je nutno zajistit velké množství různých souhlasů (kupříkladu souhlas nejen přímo dotčené obce, na jejímž katastru by uzávěra proběhla, ale i souhlas všech obcí, kterých by se jakkoli dotkla případná objízdná trasa). Kromě papírových záležitostí je nutné mít zajištění zdravotníky (sanitka s lékařem též nebudou v prostoru stát několik hodin z lásky k Peugeot - clubu) a též je potřeba si uvědomit, že by MUSELO být pořadatelsky zajištěno umístění a následně i omezení pohybu případných diváků (kdo z nás by si vzal na starost právě tuhle záležitost??? Nemusí se nic stát, ale když se stane . . . . .. . . . . nepřál bych si být v kůži pořadatele.

Shrnu to - i když jsem v počátku BYL pro závody do vrchu, myslím si, že by to bylo pořadatelsky velice náročné a že výsledný efekt by vynaloženému úsilí asi neodpovídal.

Poslední proti už tu zmiňoval Vvitty - kdyby se něco stalo, myslím, že by byl dost zásadní problém s pojišťovnou - takže i když původní nápad zněl velice lákavě, nyní bych hlasoval pro spanilku, letiště, orienťák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Shrnu to - i když jsem v počátku BYL pro závody do vrchu, myslím si, že by to bylo pořadatelsky velice náročné a že výsledný efekt by vynaloženému úsilí asi neodpovídal.

Jsem rád, že tady tohle čtu. A jsem dvojnásob rád, že jsi to napsal právě Ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Medvěd

Shrnu to - i když jsem v počátku BYL pro závody do vrchu, myslím si, že by to bylo pořadatelsky velice náročné a že výsledný efekt by vynaloženému úsilí asi neodpovídal.

Jsem rád, že tady tohle čtu. A jsem dvojnásob rád, že jsi to napsal právě Ty.

No měl jsem za to, že když je to v nabídce možností tak pořadatel a organizátor chápe vážnost věci jinak nechápu proč to vůbec bylo v nabídce když se tady až potom řeší co by kdyby(a aby opět nedošlo k nedorozumění nemyslím to nějak tak že bych chtěl do někoho rejpat nebo tak něco):D:nevim

Jinak samozřejmě budu rád i za letiště s orientákem :D:super

[upravil dne 29/10/06 BOSSCZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Bossi, je to asi tak, že když něco pořádáš, odvíjí se vše od nápadu (nejprve je tedy potřeba zjistit, zda by o Tvůj nápad vůbec byl zájem).

V případě, že se Tvůj nápad ujme, začneš zjišťovat co je vše potřebné k realizaci a pak třeba můžeš i zjistit, že je to náročnější nežs čekal.

Abych byl správně pochopen, neorganizuju to já, ale Trundík a veškerá rozhodnutí má na starosti on - já v žádném případě nemluvím za něj, jen jsem vyjádřil svůj pohled na věc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BOSSCZ

No měl jsem za to, že když je to v nabídce možností tak pořadatel a organizátor chápe vážnost věci jinak nechápu proč to vůbec bylo v nabídce když se tady až potom řeší co by kdyby(a aby opět nedošlo k nedorozumění nemyslím to nějak tak že bych chtěl do někoho rejpat nebo tak něco):D:nevim

Jen jsem se dopustil vlastního názoru. ;)

Napsal jsem jej proto, že mi původní podpora toho nápadu k Medvědovi tak, jak jej znám, neseděla.

Přijde mi to jako neúnosně vysoké riziko. Účastnil jsem se orienťáků jako člen traťové kontroly (Zimní klouzání) i jako řidič (Šebetov) a tak vím, že někteří jezdili hodně rychle i přesto, že to nebylo na čas. Když si představím jejich zvýšené úsilí v případě závodu do vrchu, je mi jasné, že tohle by nedopadlo dobře. Nechci se nikoho dotknout, věřím ve zdravý rozum, já bych jen nechtěl mít zkažený sraz (v případě, že se zúčastníme) nějakým neštěstím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, kdyz jsem jel posledni orinetak v sebetove (2005) tak jsem si ho uzival a jel pomalu..... rychle jezdeni uz me tak nejak preslo ;)

pryave proto bych byl mozna pro ten zavod, ale varianta c.4 taky neni spatna.

Jeste jedna vec, vubec mi nedoslo, ze to je takhle organizacne narocne, kdybych si to uvedomil, tak by to bylo jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BOSSCZ

No měl jsem za to, že když je to v nabídce možností tak pořadatel a organizátor chápe vážnost věci jinak nechápu proč to vůbec bylo v nabídce když se tady až potom řeší co by kdyby(a aby opět nedošlo k nedorozumění nemyslím to nějak tak že bych chtěl do někoho rejpat nebo tak něco):D:nevim

[upravil dne 29/10/06 BOSSCZ]

Totéž je můj názor, byla to možnost, tak jsme pro ni hlasovali. :papa

Ale bohužel jsme to prohráli. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...