Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Šebetov 2007 – program - HLASOVÁNÍ UKONČENO


Trundik

Šebetov 2007 – program - HLASOVÁNÍ UKONČENO  

  1. 1. Šebetov 2007 – program - HLASOVÁNÍ UKONČENO


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Vojto, jak jsi skromny :)

jeste k tem zavodum, taky se obcas trosku projedu... ale vetsinou tam, kde nikdo neni a ani tam nejsou cumilove :) tady bych videl dost naroku na organizaci a to, ze je to potom brany jako realny zavod se vsemi dusledky.

hazet do pangejtu sice neni duvod, ale ne vsichni znaji sve auto dost dobre ...

jo, a Vojto, nezajima to spis lidi, autum je to sumafuk :) i kdyz, zkusim se priste zeptat ridici jednotky, jak se ji to libilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych byl pro bod 4, i když mi to přijde celkem dost náročný program na jeden den, řekl bych že ten orienťák by musel být kratší než těch 60-70km, protože když si k tomu vezmu ještě přesuny z místa na místo tak by to nemuselo časově moc vycházet. Jinak závody by byli pěkný, ale slovo závod na některé jedince působí jak červený hadr na býka a to by potom nemuselo dopadnout dobře. A myslím že by to mohl odnést i organizátor takovýho podniku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Já bych byl pro bod 4, i když mi to přijde celkem dost náročný program na jeden den, řekl bych že ten orienťák by musel být kratší než těch 60-70km, protože když si k tomu vezmu ještě přesuny z místa na místo tak by to nemuselo časově moc vycházet. Jinak závody by byli pěkný, ale slovo závod na některé jedince působí jak červený hadr na býka a to by potom nemuselo dopadnout dobře. A myslím že by to mohl odnést i organizátor takovýho podniku.

Právě ta spanilka a orienťák je \"de facto\" přesun z jednoho místa na druhý, protože to letiště se nachází 40 kilometrů od šebetova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice se objevíme velice těžko, ale z mého pohledu by ten \"závod\" zas nemusel být až takové strašidlo. Chybí mi možnost letiště bez spanilky, takže jsaem volil letiště + závod do vrchu (spanilka mě nějak nebere - kór v počtu aut, která na Šebetov jezdí, to je místo spanilky spíš bordel na kolečkách, který má jediný smysl - naštvat co nejvíce ostatních účastníků provozu. Proto též na posledním srazu v Č. Kostelci spanilka ani nebyla plánovaná.).

[upravil dne 22/10/2006 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Sice se objevíme velice těžko, ale z mého pohledu by ten \"závod\" zas nemusel být až takové strašidlo. Chybí mi možnost letiště bez spanilky, takže jsaem volil letiště + závod do vrchu (spanilka mě nějak nebere - kór v počtu aut, která na Šebetov jezdí, to je místo spanilky spíš bordel na kolečkách, který má jediný smysl - naštvat co nejvíce ostatních účastníků provozu. Proto též na posledním srazu v Č. Kostelci spanilka ani nebyla plánovaná.).

Vzhledem k tomu, že letiště je od Šebetova vzdáleno 40 kilometrů, tak se nějak musíme dopravit tam a zpět, proto jsou varianty navrženy tak, jak jsou.

Jinak nevím, co jsi vlastně volil, protože letiště + závod do vrchu není v nabídce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BOSSCZ

No tak Bohouši tys mě zklamal(a nejen ty), čekal sem že ty a další nejmenovaní budou pro vrchy :bojim:(:roll

Asi ty nejmenovaní mají víc rozumu...a je jim jasný co závody do vrchu znamenají a co s tím je spojený za případný problémy. :bojim

A tak si myslím,že letiště je ideální na vyblbnutí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BOSSCZ

No tak Bohouši tys mě zklamal(a nejen ty), čekal sem že ty a další nejmenovaní budou pro vrchy :bojim:(:roll

To víš, že mě vrchy lákají, ale přece jen už nemám motokáru a honit do kopce můj kožený obývák už není ono.....ale rychlejší erzetu lze během víkendu určitě uskutečnit.....:roker :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

Původně zaslal: BOSSCZ

No tak Bohouši tys mě zklamal(a nejen ty), čekal sem že ty a další nejmenovaní budou pro vrchy :bojim:(:roll

Asi ty nejmenovaní mají víc rozumu...a je jim jasný co závody do vrchu znamenají a co s tím je spojený za případný problémy. :bojim

A tak si myslím,že letiště je ideální na vyblbnutí....

Johne myslíš že já nevim co obnášejí závody do vrchu a že nemám rozum? :D :D :D :D :D

Asi si už nepamatuješ že sme s AKCZ amterský závody už jeli a ty ses dokonce přijel podívat :o:D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BOSSCZ

Johne myslíš že já nevim co obnášejí závody do vrchu a že nemám rozum? :D :D :D :D :D

Asi si už nepamatuješ že sme s AKCZ amterský závody už jeli a ty ses dokonce přijel podívat :o:D:aut

Neboj všechno vím,že jste to s AKCZ jeli...ale prostě u mě vede rozum a tak prostě letiště,vím jak by to asi dopadlo... :bojim :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...