Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Spotřeba u 406 coupe


komo

Recommended Posts

tak já to zatím neřeším :D

užívám si ho... mám ale slabší motor než rebik a asi i více papá. Příjde mi to, že si to papká tak kolem 13-15 litrů, ale fakt si toho auta užívám... škoda že mi nejde zprovoznit ten palubní počítač, abych to věděl přesně. Kabely vyvedené mám, ale po spojení se mi na pal.pc nic nepřepne a to mám ten velký display :(

no zkusím to ještě jednou pokutit

Hodně šťastných kilometrů s Vašimi coupátky :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: Medvěd

No 13 - 15 l bych trvale živit nechtěl (kór při mém nájezdu cca 40 tkm ročně)

to pak jíti do HDI přži takovém počtu km:papa

A proto mám HDI (i když vzhledem ke změnám v rodině asi na nějaký čas najížděných km ubude - holt nafťáka na benzín nenaučíš)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, ropa je geniální v tom, že dokážet jet megaekonomicky, pakliže to teda neni kua načipovaný TDíčko apod... Ovšem do 406coupé se diesel moc nehodí ... takže bude-li to alespoň přechodně můj nový vůz, budu malou chvilku patřit mezi benzíňáky ... :nevim

Ale za 13, jak píšeš bych teda jezdit město s dvoulitrem moc nechtěl ... tak max 10 a kombinaci bych si představoval do 9ti ... jinak by šla ...:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

v jakym stavu mas vyfuk a katalyzator ? jak to auto celkove jede ?

No myslim, ze jede celkem slusne, ale je pravda, ze vyfuk uz trosku prdi, pristi tyden ho budu vymenovat. Myslis, ze by to na to melo az takovy vliv?

Dal je zajimavy, ze v technicaku mam spotrebu ve meste opravdu psanou na 13,1 l/100.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komo

Původně zaslal: Ferry

v jakym stavu mas vyfuk a katalyzator ? jak to auto celkove jede ?

No myslim, ze jede celkem slusne, ale je pravda, ze vyfuk uz trosku prdi, pristi tyden ho budu vymenovat. Myslis, ze by to na to melo az takovy vliv?

Dal je zajimavy, ze v technicaku mam spotrebu ve meste opravdu psanou na 13,1 l/100.

He... Tak včera mi začal výfuk taky profukovat a spotřeba se mi okamžitě vyšplahala na compu na 11,5 litru na sto.... V úterý to jedu řešit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Původně zaslal: komo

Původně zaslal: Ferry

v jakym stavu mas vyfuk a katalyzator ? jak to auto celkove jede ?

No myslim, ze jede celkem slusne, ale je pravda, ze vyfuk uz trosku prdi, pristi tyden ho budu vymenovat. Myslis, ze by to na to melo az takovy vliv?

Dal je zajimavy, ze v technicaku mam spotrebu ve meste opravdu psanou na 13,1 l/100.

He... Tak včera mi začal výfuk taky profukovat a spotřeba se mi okamžitě vyšplahala na compu na 11,5 litru na sto.... V úterý to jedu řešit....

Tak si říkám, jestli ten palubní pc je dobré mít. tak by mně to zbytečně stresovalo, že mi papká 15 litrů :D tak to nevím přesně (zatím jsem najel jen 1200km a neměřil jsem kolik jsem nabral atp) a doufám, že se to zlepší... Hold třílitr... ale ten pocit z té jízdy... k nezaplacení... Ještě jsem ani jednou nelitoval, že jsem zvolil třílitr... to asi příjde :D anebo také ne :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to konečně změřil a papá mi 12litrů a to si ho opravdu užívám naplno :D... a někdy i přes 235km/h... což si myslím je více než příjemná spotřeba... Při slušné jízdě si myslím že za těch 10,5 jak jezdí rebik by mohlo být reálné...

takže zas tak velký rozdíl mezi dvoulitrem a třílitrem není :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra chlapi, vy všichni jezdíte jak blázni...., ale já nejsem o nic lepší.... :D

@re: Věř mi, že se spotřebou to lepší nebude. Až si na motor ještě víc zvykneš budeš si čím dál víc užívat jeho pružnost.... A hlavně poslouchat šest hrnců.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...