Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výfuk na 307


Leitlik

Recommended Posts

Tak je to cca 2 měsíce co jsem koupil střední a koncový díl výfuku od firmy BOSAL. No a dnes jsem vlezl pod auto a co nevidím,na plášti dírka a ve švech pláště to na 30% fučí,takže je to černý jak bota !! A to jsem si liboval,že to stálo jen 5500kč. No jo,za málo peněz málo kvality. Takže :potlesk

[upravil dne 17/10/06 Leitlik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto je starý skoro 4 roky,ale ten shnilej výfuk bude asi tím,že jsem to koupil v AAA auto !! Samozdřejmě jsem to nekontroloval,protože jsem předpokládal,že tak mladý auto to bude mít v pořádku.:mad::mad:A co se týče reklamace,tak to mám domluvený na pondělí a řekli,že na to maj měsíc,tak ať s tím počítám !!:grrTak budu měsíc jezdit do práce na Babettě,protože podle toho jak jsem tam řval,to asi měsíc budééé.:roll Příště (počítám za rok) zajedu do PEUGEOTU:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koncovej tlemič mám NOVAK (nebo NOWAK) a tlumí. O středním dílu v mém případě raději nebudu hovořit :)

Hele, byl jsi u toho, když tě to měnili ? Jinak, výfuk je spotřební zboží - za 4-6 roky buď zrezne, nebo uhnije .. podle toho, jak moc jezdíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...