Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rozvody-výmena


rastikt

Recommended Posts

Původně zaslal: rastikt

Chcem sa opýtať na to kedy treba u 2,0 HDi 80 kw meniť rozvody.Niekde som sa dočítal že pri 80 000km a niekde pri 120 000.Mám model 11/2002.

Všechny 4 válcové benzinové motory: 80 000 km nebo 4 roky

Všechny HDi motory: 120 000 km nebo 6 let

Všechny V6 motory: 120 000 km nebo 6 let

Diesel motory (bez HDI): 80 000 km nebo 4 roky.

více ZDE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: rastikt

Chcem sa opýtať na to kedy treba u 2,0 HDi 80 kw meniť rozvody.Niekde som sa dočítal že pri 80 000km a niekde pri 120 000.Mám model 11/2002.

Všechny 4 válcové benzinové motory: 80 000 km nebo 4 roky

Všechny HDi motory: 120 000 km nebo 6 let

Všechny V6 motory: 120 000 km nebo 6 let

Diesel motory (bez HDI): 80 000 km nebo 4 roky.

více ZDE

No nevím jak všechny HDi motory ale 1.4HDi se mění ve 240 000 km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě v servisu řekli že se benzínový dělali ve 120tis ale že po skušenostech Peugeot doporučuje výměnu už v 80tis. A tech 240tis bych tipoval že tam není řemen ale řetěz, jinak to není snad možny aby to ten řemen vydržel. Ford Mondeo diesel 2003 má taky rozvod řetězem, to jen pro zajímavost. Proč by na tech stránkách peugeotlogic doporučovali to co tam je

[upravil dne 15/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Mě v servisu řekli že se benzínový dělali ve 120tis ale že po skušenostech Peugeot doporučuje výměnu už v 80tis. A tech 240tis bych tipoval že tam není řemen ale řetěz, jinak to není snad možny aby to ten řemen vydržel. Ford Mondeo diesel 2003 má taky rozvod řetězem, to jen pro zajímavost. Proč by na tech stránkách peugeotlogic doporučovali to co tam je

[upravil dne 15/10/06 Radek Hurvajz]

Řetěz tam na 100% není ale kvůli Fordu museli udělat stejnou výdrž jako by tam byl řetěz.Do podrobna to rozebrali v časopise

Autodiesel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: doktor

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Mě v servisu řekli že se benzínový dělali ve 120tis ale že po skušenostech Peugeot doporučuje výměnu už v 80tis. A tech 240tis bych tipoval že tam není řemen ale řetěz, jinak to není snad možny aby to ten řemen vydržel. Ford Mondeo diesel 2003 má taky rozvod řetězem, to jen pro zajímavost. Proč by na tech stránkách peugeotlogic doporučovali to co tam je

[upravil dne 15/10/06 Radek Hurvajz]

Řetěz tam na 100% není ale kvůli Fordu museli udělat stejnou výdrž jako by tam byl řetěz.Do podrobna to rozebrali v časopise

Autodiesel.

V servise mi říkali že chlapík čekal do 120tis na vyměnu a ve 110tis to prdlo a potkalo se to, oprava za 14000,-kč, naštěstí dopadla reklamace, tak to zacvakal Peugeot.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po asi 2,5 hod. bádaní zisťujem, že na výmenu ozub remeňa sú rozdielne názory:-). Vieryhodný názor je ten zo stránky peugeotlogic (120 000 km) ale aj informácia z návodu na obsluhu (môj udáva 160 000km pre 406 HDi r. 2000, 80kW). Vieryhodné by malo byť aj stanovisko značkového servisu \"my meníme pri 120000\". Moja 406 má tesne pod 120000 a tak ma táto téma dosť zaujíma. Pri prehliadke v servise konštatovali, že remeň je OK. ... a čo mi to bude platné keď sa pretrhne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...