Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rada ohledně velikosti kol


Ferin007

Recommended Posts

Já mám 110koňový SWéčko a jezdím i léto i zimu na 15\": léto na hliníku 195/95 R15 DUNLOP SP 300E a zimu na plechu 195/95 R15 LASSA Snoways II. Jsem spokojenej.

V TP mám zapsaný jak 15\" tak 16\" (o 17\" se nic neuvádí).:papa

Původně zaslal: Ferin007

HDi je přece jen širokej pojem. Na 90 k určitě. Na 110 k sem ale 15 nikde napsaný neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Mám 307 SW, 79 kW, r.v 2003. V TP mám zapsány 17\" kola a jako alternativu 16\". Tlačil jsem na prodejce jak lze oficiálně zapsat 15\". V Peugeotu mi řekli, že to není možné. Já jsem se s tím však nechtěl smířit, proto jsem telefonoval přímo k dovozci. Tam mi řekli, abych zašel ke svému prodejci a tam se mnou sepsali žádost o atestaci na 15\". Tak jsem přišel opět k prodejci a tam mi hlavní technik, již poněkud rozčílen, řekl, že žádost se mnou sepíše, ale je to prý zbytečný, bude to zamítnuto. Všechny schvalování provádí DEKRA a já bych musel u této společnosti požádat o atest, který není zrovna levný a výsledek nejistý. Z tohoto důvodu jsem již všechno vzdal a dal jsem tam 15\", i když je v TP zapsány nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

já mám 307 Hdi 100kW FAP z roku 2004. V orginále jsou tam Al 16\", teď jsem kupoval plecháče na zimu, zase 16\". 15\" by se tam v žádném případě nevešly - na předku zbývá mezi brzdičem a vnitřkem disku cca 5mm !!!

Myslím, že novější (nebo výkonější) modely mají větší přední kotouče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...