Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyrostl?


Aluška

Recommended Posts

Pořád jsem čekal, jestli se ta debata o kusu žvance rozjede, a skutečně - opět jste nezklamali :D.

:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

[upravil dne 6.10.2006 MilaS]

post-0-14109594906403_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

A není onen zakrslý králíček nějak už moc velký?

Ne, není velký, možná to tak vypadá, ale to je tou jeho srstí, když ho vezmu do náruče, tak mu jdou spočítat žebra, takže žádný tlusťoch to rozhodně není ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Mám novou zkušenost, zásadně mu nesahat do mističky s papáním, naposledy jsem to zkusila a mám otištěné jeho zoubky na ruce, jak po mě vyjel a pěkně zuřil :D :D, takového jsem ho ještě neviděla :o .

to se nediv, komu by se libilo ze se mu nekdo hrabe v jidle :aut muj pes me v tom taky utvrdil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: Aluška

Mám novou zkušenost, zásadně mu nesahat do mističky s papáním, naposledy jsem to zkusila a mám otištěné jeho zoubky na ruce, jak po mě vyjel a pěkně zuřil :D :D, takového jsem ho ještě neviděla :o .

to se nediv, komu by se libilo ze se mu nekdo hrabe v jidle :aut muj pes me v tom taky utvrdil :D

Moje mamka šáhla našemu Kocourovi do misky a on na ní skočil a držel se jí na noze zaťatejma drápama prskal a nechtěl dolů. Držel se jako klíště.:D Nechal ji na noze pěknej podpis.:D:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Původně zaslal: BOSSCZ

Zase králík, už ani pinďa to nežere :D :D :D

A drž to pořádně...

Se pobleju...

Aby jsi se neposr.l

:D :D :D

Jo na tuhle scénu z filmu jsem si taky vzpoměl.

[upravil dne 9/10/2006 Driver]

Je to prostě klasika i kdyby to člověk viděl 1000krát :super:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: Aluška

Mám novou zkušenost, zásadně mu nesahat do mističky s papáním, naposledy jsem to zkusila a mám otištěné jeho zoubky na ruce, jak po mě vyjel a pěkně zuřil :D :D, takového jsem ho ještě neviděla :o .

to se nediv, komu by se libilo ze se mu nekdo hrabe v jidle :aut muj pes me v tom taky utvrdil :D

Moje mamka šáhla našemu Kocourovi do misky a on na ní skočil a držel se jí na noze zaťatejma drápama prskal a nechtěl dolů. Držel se jako klíště.:D Nechal ji na noze pěknej podpis.:D:D:D:D

No naší fence Rotvajlera se taky moc nelíbilo,když jsem jí z mladické nerozvážnosti šáhl na kostičku :D

Ale alespoň jsem si ozkoušel postřeh a ruce mám celý :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Slavnostně oznamuji, že od včerejška je Beníček zbaven orgánů, které vytváří samčí hormony, tak uvidíme, co to s ním udělá :mrk . Včera byl ještě, chudáček, celý z toho špatný, asi si všiml, co mu to udělali :-( , ale dneska už je na tom daleko lépe, už aji papá, rána se mu pěkně hojí, tak jsem zvědavá, jak se to za pár dnů projeví na jeho povaze. Včera jsem z toho byla celá špatná i já, když jsem si ho na veterině vyzvedávala, tak byl pěkně vyděšený a bylo mi ho úplně líto :bojim . Tak až bude úplně fit, tak udělám zase nějaké pěkné fotečky :papa .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...