Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

svíčky


PANASONIX

Recommended Posts

mám na autě najetých 120 000,měli by se měnit svíčky po 60 000,tak je našase je vyměnit ale nevím jakej tip tam je,mám 406 1.8 16v 95 rok,do servisu se mi pro ně nechce a v knižce sou napsaný dvoje,poradte mi někdo který esi Bosch FR8 LDC,nebo Eyquem RFC 52 LZ2E a nebo je prvně vydělat a podle tech co tam byly dat stejný,ale radši bych je měl dopředu koupený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Jakej názor máte na Denso Iridium?

zbytečně drahý,když dáš bosh super 4 tak nepoznáš rozdíl,jen v tom že Denso bude stát 500kč svíčka a bosh 4svíčky 500kč...rozdíl tam je ten že ty boshky vydržej asi 50tisíc km a densa 100tisíc km:super pokud nemáš závodní motor tak si myslím že to nemá cenu;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Fusion

Nevíte někdo náhodou jestli by do mé 306 mohly padnout Bosch Super Plus 8+ FR7D+?

Nikde sem nemohl najít tabulku :nevim

)Odkaz na tabulku už jsem sem dával: http://edisk.cz/stahni/55f57d615cfa3fd3095ee7586864fdf28b390c63

Dík moc!

Tak sem nakonec stejně nepochopil esi tam můžou být :nevim

Je tam u 306 1.8 8v pak jenom jakýsi číslo 100 a 515

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No my jsme dávali do běžných starších 8 ventilů Eyquem, pro novější 16V zásadně NGK /cca r.v. 2003 a výše), neboť ty fungujou snad všude, na přání fajnšmekrů Denzo, ale platinová svíčka od NGK je za stejné peníze a s Boschem jsme se párkrát sakra spálili, včetně našich známých elektrikářů, takže Bosch ani omylem, ale třeba jsme měli smůlu. Nicméně platí, každou novou svíčku důkladě vizuálně zkontrolovat, přeprava jim dá často zabrat a i malé poškození odtrhu, může způsobit závady, že hledáte dva dny diagnostikou a je to takováhle kravina....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Crack

Původně zaslal: Vertex

Jakej názor máte na Denso Iridium?

zbytečně drahý,když dáš bosh super 4 tak nepoznáš rozdíl,jen v tom že Denso bude stát 500kč svíčka a bosh 4svíčky 500kč...rozdíl tam je ten že ty boshky vydržej asi 50tisíc km a densa 100tisíc km:super pokud nemáš závodní motor tak si myslím že to nemá cenu;)

A mám koupit Bosch Super 4: čtyřkontaktní svíčky pro spolehlivé studené starty nebo Bosch Silber Sport: legované stříbrem pro sportovní výkon ?????:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...