Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

servisní úkony při 120 000 km


misze

Recommended Posts

Ahoj Pažou\'táci. Není to moc dlouho co jsem si koupil peugeota 406 a jsem z něj moc nadšený. Ovšem po půl roce užívání a najetí 15 000 km. se chystám na servisku. Problém je v tom, že nevím jaké úkony muj vůz čekají a kolik mě to bude stát. Proto bych chtěl požádat někoho z Vás, kdo stím má už skušenosti, aby mě řekl, co je potřeba vyměnit. Mám model 406 2,0 HDi 80 kW sedan z roku 2000 a najeto skoro 120 000 km. Vím že se mají dělat rozvody, ale určitě toho bude ještě víc. A v neposlední řadě mě samozřejmně zajíma i cena abych věděl jakou částku si mám připravit. Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: orgacek

No kluci, jezdíte s autama na servisky ikdyz mate treba najeto 190 000 km???Ma to cenu tam jezdit?Kamos dojel s 307 a platil silene prachy za doliti vody do ostrikovacu,utahnuti matek a vymenu oleje

neblázni, máš to ještě v záruce? pokud ne tak si najdi nějakýho šikovnýho pána v malým servise a uvidíš, že budeš spokojenější, servis neni o značce, ale o lidech co v něm dělaj

servisy rády škubou, občas místo výměny oleje jen dolejou, umejou arvou filtr, aby bylo vidět, že je novej, ostřikovače dolejou vodou a účtujou glacidet, účtujou i dofouknutí rezervy a přitom je píchlá o podobně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...