Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

šklbanie motora Peugeot 206


romoror

Recommended Posts

Potreboval by som poradiť. Mám Peugeot 206 1,1 benzín a problém v tom že motor za studena nejde pekne plynule ale s ním šlkbe hlavne pri nízkych otáčkach .Po zohriatí na prevádzkovú teplotu všetko OK..sviečky som menil asi 2000km dozadu možno by bolo treba dáke iné.dík za každú radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

450 je velice ferova cena. Kdyz sem daval nase druhy auto(astra99) do noname servisu, tak chteli jen za pichnuti na diagnostiku 500,- i po tom, co nam oznamili, ze z diahgnostiky nic nevypozorovali (ze ta zavada se stala davno a ze se to mezitim stacilo prepsat). Sem na ne vyvalil oci, ze to nemyslijou vazne, za pripojeni k notebooku 500,- (za 5 minut prace). Nakonec sem s chlapkem pokecal a bylo to za 200,- al zkousel to...proto rikam - 450 v autorizovanym servisu je nadhera

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

ja som bol minule v peugeote, auto-alba na jasovskej (BA), chcel diagnostiku..

typek ze no je za 500 a za 1500.. ja ze to co?:D no ze za 500 napichne a zisti neviem co :D

a za 1500 zisti to ze taa zavada preco je :D akoze heeeee, kukal som ze to co je....

nikdy viac tam :o

[upravil dne 31.3.2008 buga]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...