Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Fotky Červený Kostelec


Recommended Posts

:papa bezvadny, skoda, ze jsem nemohla prijet...moc me to mrzi, tak na pristim srazu urco uz budu, nejen na Prigl srazu...patecni pozvani jsem bohuzel nemohla odmitnout a sobotni pracovni nasazeni taky ne...jsem s Vama, bavte se skveleeeeeee:papa:papa:papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle fotek a komentářů usuzuji, že jsem o mnoho přišel :( Ale holt někdo dělat musí aby se vydělalo na daně a vy aby jste si mohli jezdit na srazy :D Přístě si to už nenechám ujít i za cenu vybrání dovolené. A podle fotek koukám že, nějaké obrovské zastoupení tam 307 neměli, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Hhonza: byl bys druhej...

Všichni: ... pěkný fotky!

Ostatní: co jsete měli foťáky, tak nahrávejte, nahrávejte, ať se je na co koukat:super

Druhej? Tak to hned řeknu svýmu mazlíkovi a příště pojede i kdybych nemohl. On nerad slyší že je druhej....on chce bejt první :D No nic, nezbývá než utřít slzu a čekat na příště aby jsme vám ukázali že 307 se nenechaj zahanbit. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Tak fotky už posílám, omluvte u některých zhoršenou kvalitu, ale asi to bylo tím všudypřítomným alkoholem

Nj je videt,že těch fotek jsi moc neudělal... hold alkohol je sv***

:aut :aut :aut :aut

Já jich taky moc nějak nemám co jsem koukal... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...