Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Alu disky


Rejza

Recommended Posts

Automat super! Už bych za manuál neměnil. Tady v Praze v těch zácpách je to naprosto perfektní vynález!!! :super Spíš myslím, že větší škoda toho faceliftu. 1. mělo by to auto lepš prodejní hodnotu 2. ten facelift je úúúúúúúžasnej!!! Ten kdo vymyslel ten čumák u nových Audi by si zasloužil pořádnej metál! :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no moc s vami nesúhlasím táto nová A4 je pre mne minimum atraktívna nopdely predtým sú krajšie ale najviac sa mi páči stará 2000 ročník. na 2001 sa mi tie svetlá moc nepáčia ale ta je tiež k zožraniu no toto nové nejak tomu neviem dojsť na chuť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 JarynoRS: No, s tím zadkem máš asi pravdu. Co se týká automatů, měl jsi možnost se svézt s Octavkou která má DSG ? Jestli ne, tak doporučuji. To je naprostá pecka. Vůbec o není cítit, že to auto řadí. Fakt pohodlíčko. No a co se týká audi, tak počkám ještě tak rok a koupím si mírně jetou Q7 3.0TDi v černé barvě a 20\"koly Je to můj sen, který si prostě musím splnit! :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: milda

Jo jo, z největší části je to estetická záležitost, ale 18\" je 18\" ...

foto 1

foto 2

foto 3

Krasne :papa

Ake pouzivas pneu?... pretoze ak chcem zachovat povodny obvod kolesa, tak pri 17\" mam pneu 215/45... co je zhruba rovnako po obvode, ako originalne 205/55/ R16

Rozmyslal som aj ja nad 18\", ale fakt, ze by tie kolesa moc trpeli, pretoze pneu uz je moc nizka.. a tie nase cesty :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tak, tie nase cesty, koli tomu som dal iba 16\" ahlavne som nechcel drazdit tu nestastnu prednu napravu :mrk

destiny, zviezol v passate s DSG a je to fajn, lenze to su 2 prevodovky a klasicky tiptronic od koncernu je jedna a nie je to bohvieco, kolega ma espace 3.0 dci so 6stupnovym automatom s moznostou sekv. radenia a to sa s koncernovym automatom porovnat fakt neda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, i já vibroval, ale už je to dávno. Jak jsem tu někde psal dřív, tak moje zkušenost je taková, že každé nové gumy, co jem obul, tak způsobovaly vibrace. Ale po najetí pár tisíc km si sedly a vibrace byly pryč. Toť moje zkušenost ověřená na třech sadách pneu (2x 15\" , 1x18\")

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ALFWORKS

Původně zaslal: milda

Jo jo, z největší části je to estetická záležitost, ale 18\" je 18\" ...

foto 1

foto 2

foto 3

Krasne :papa

Ake pouzivas pneu?... pretoze ak chcem zachovat povodny obvod kolesa, tak pri 17\" mam pneu 215/45... co je zhruba rovnako po obvode, ako originalne 205/55/ R16

Rozmyslal som aj ja nad 18\", ale fakt, ze by tie kolesa moc trpeli, pretoze pneu uz je moc nizka.. a tie nase cesty :(

Jo jo, chce to dodržet původní vnější průměr pneu, čili používám 225/40/18, teď zrovna Toyo Proxes.

A k 17\" bys měl použít spíš pneu 225/45/17. Ono takhle teď už ten rozdíl ve výšce pneu nemáš tak moc velký. Zkus si to spočítat.

[upravil dne 18.9.06 milda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...