Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Alu disky


Rejza

Recommended Posts

Původně zaslal: zabzab

mam je tam už rok najel jsem 40000 a je to pohoda pneu 225/40/18 nesmysl to není, to spíš 17\'\' jsou nesmysl vypadají malý tak nemá cenu za ne utracet peníze protože elektrony myji delat paradu nebo ne proto je většina lidí kupuje!

stale nemame to foto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to tu psal několikrát. Málokdo z Vás má na to, aby si pořídil opravdové elektrony a ne jen estetickou náhražku. Všichni tomu říkají \"kola z lehkých slitin\" ale to je jen název. S váhou to nemá vůbec nic společného a většina ALU kol je těžší, než obyčejný plecháč. Elektrony, které mají za účel, lepší jízdní vlastnosti a ulevit nápravám, ložiskům a celkově šetřit podvozek stojí tak 200.000,- a víc. Takže proto je to nesmysl na 307 dávat kola této velikosti, protože tím jen kurvíte podvozek. Měl jsem možnost mluvit s člověem, který jezdí závody a byl jsem v garáži, kde měl kola. Držel jsem v ruce opravdový elektron ve velikosti 18\" od OZ. Byla to sada, kterou nenajdete ani v běžném prodeji a to kolo jsem zvednul na jednom prstě. 18\" o kterých tady mluvíte jsou jen na Show Car, nikoli na běžné ježdění. Tolik můj komentář. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zabzab

o elektronech toho vím určitě víc než ty Destiny neuč orla lítat prodávam je už deset let

mas ich vobec? lebo to foto nie a nie aby si poslal :mrk

inac destiny ma pravdu:

ono je jasne, ze to, co my volame elektrony, ziadne elektrony nie su, je to obycajny liaty disk, keby to boli original elektrony tak by sme sa nedoplatili - tie su tak na F1 autach. Preto su bezne liatinove disky velakrat tazsie ako plechace su v podstate iba efektnym doplnkom, origo elektron by mal byt podstatne lahsi.

aby bolo jasne, co je elektron:

zliatina obsahujuca okolo 90% horcika, 3-6% hlinika, 1-3% zinku, trochu manganu a stopy medi a zeleza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...