Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

205 GTI :(


culto

Recommended Posts

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Bohouš 205 GTI

A nechceš celý auto ???? ;):papa

Bohouši, snad nechceš koupit něco většího ;) , pamatuj, že auto by mělo být přiměřené postavě :D

Vectore, tak až zsjistíš co Bohouš chce, tak uvidíš, že to s tim přiměřenim k postavě trochu přepálil ... :D:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Bohouš 205 GTI

A nechceš celý auto ???? ;):papa

Bohouši, snad nechceš koupit něco většího ;) , pamatuj, že auto by mělo být přiměřené postavě :D

Vectore, tak až zsjistíš co Bohouš chce, tak uvidíš, že to s tim přiměřenim k postavě trochu přepálil ... :D:roker

Já ho znám koupí si J5 :D Něco sem zaslech o Mi16 v plné palbě.. pán je gurmán, to se pozná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj prodávám (zatím je to tak na 75%) --- to zní jako by si ho prodával po dílech

Vector + Neon - ale ale pánové od ropy aby se naozvali, že ??? :D:D:aut:aut - prej pánové od ropy, stejně si chceš koupit Mičko , jen proto, aby ses nepřipadal blbě, když tě předjíždí ropa :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vector - jj něco takového by to mělo být :myslim:myslim Tak už je to tak 95% - 4x4 už čeká, tak snad napodruhé projde zkušební jízdou bez problémů :roll No a z GTI to nic jiného než Mi16 být nemohlo :super i když je to zřejmě jen na chvíli - jakoby taková přestupní stanice ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...