Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

20. Priglsraz


Recommended Posts

Původně zaslal: Poldík

Původně zaslal: aka

Prazske delegaci nejak blbne komp, takze az prestane delat papa lala, hodim to sem :)

aka: kompl ti blbne prože sis delala srandu ze štatlu (už snad víš co to znamená štatl) :aut

no, uz tusim, jesteze tak ochotne vysvetlujete cizi pojmy, kterym nikdo nerozumi :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Poldík

Původně zaslal: aka

Prazske delegaci nejak blbne komp, takze az prestane delat papa lala, hodim to sem :)

aka: kompl ti blbne prože sis delala srandu ze štatlu (už snad víš co to znamená štatl) :aut

no, uz tusim, jesteze tak ochotne vysvetlujete cizi pojmy, kterym nikdo nerozumi :)))

no jo mi ti ochtně vysvětlujeme pojmy z hantecu :D a ty nás za odměnu zdrbeš že špatně vyslovujeme \"Amis de Lion\" :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Poldík

no jo mi ti ochtně vysvětlujeme pojmy z hantecu :D a ty nás za odměnu zdrbeš že špatně vyslovujeme \"Amis de Lion\" :myslim

nezdrbu, ja to nikomu jinymu nerekla, ja vam jen dala vychovnou lingvistickou chvilku, abyste naaahodou nevypadali pred civilizaci jako nevzdelanci a vy mi to jeste vycetete:o:o:o:myslim:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Trundik

Původně zaslal: Bohouš 205 GTI

Trundík jak si drží pražačku, co ??? :D:D:D:aut

Je fakt, že pěkný holky se musí držet, jinak od nás ošklivejch utečou.

A ja mela spis pocit, ze si utek Ty ode me....

Neutíkal jsem od tebe, ale za synkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

No je to majitelka nadherne 306 kombi v HDI s plnou palbou. A jinak te Medvede ocenuji, ze jsi me tam poznal. Sam jsem na sebe cucel, jak tam vypadam.:myslim

hihi, tak je nektere prasknu, protoze spousta lidi te na prvni pohled vubec nepoznala:D:D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...