Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

airbag??


pokorný306

Recommended Posts

Původně zaslal: pokorný306

jo je to tam super , jeste sem to nezkousel odpojit ale kdyz to odpojim nebude mi svitit kontrolka??

svitit nebude, pac bude odpojena cela ridici jednotka, takze system airbagu bude kompletne nefunkcni, tzn auto pri narazu bude jako auto bez airbagu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Ferry: no jo, ja na to porad zapominam :)

ale tak me napada, vzdycky jsem si myslel ze to co je v aute jsou 3 bodove pasy podle poctu bodu, v kterych jsou upevnene....?

co se tyka tech bagu... nevim, nebylo by lepsi predpinace proste odpojit a nahradit odporem? aspon predni bagy ti tak budou fungovat... pokud te to teda potom v te tuningove sedacce nezabije, nevim jak vypada...

btw, uz se ti podarilo ji pridelat na origo kolejnicky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na origo kolejnice se mi to nepodarilo dat je to 3dver je to slozite delany,a hlavne sem chtel zanechat origo sedacky v poradku abych je tam mohl kdykoliv vratit.a ty sportovni sedacky jsou to klasicky skorepiny ale docela dost hluboky takze i ten airbag by moc platnej nebyl,ale povim ze se v tom ani nehmeskdyz se poradne zatahnes pasama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ze se v tom \"ani nehnes\" taky neni uplne dobre, protoze v pripade narazu se vnitrni organy rozhodne budou dale pohybovat dopredu...a taky je otazka, jestli ten uchyt, kterym to tam pridelas vydrzi pripadny naraz. nehlede na to, ze tim prijdes o zadni sedacky...

co se tyka pyropasu, nevim jak to ma stary model, ale u noveho neni problem shodit cely pyro ze sedacky do pryc a namontovat ho treba jinam. ale proc to cele delat, kdyz uz bude stejne na nic a odpor stoji osmdesat haliru? :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pokorný306

po odpojeni ŘJ airbagu stale sviti kontrolka??

Hele nechceš mi venovat ty pyropásy, nebo pronést nějakej památnej výrok, než to někam šlehneš? Tuning je od slova tunit, a ne prasit. Jinak ti samozřejmě poradim, vem si Odpory, naspy je do bemelů od bočních pytlů a od patron, to vše samozřejmě při vypnuté baterce. Po zapojení si bude jednotka myslet, že jsou pytle na místě, kontrolka svítit nebude, přední pytle budou fungovat normálně a když tě někdo nacpe z boku jednotka odpálí tak maximálně odpory.

Jenže až te s tím chytnou an silnici a v OTP uviděj 4x AIRBAG, tak si nemyslim, že ti popřejou šťastnou cestu pane řidiči.

Jen si ty auta ničte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...