Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Brzdy-servis


waver

Recommended Posts

Čau pežoťáci, tak se s váma chci podělit o nejžhavější zážitky ze servisu Peugeot-Autospol, Praha ve Strašnicích. Mám od dubna nového miláčka-307 a už asi měsíc mi příšerným způsobem pískají brzdy. Na křižovatce bývám většinou nejhlučnější. Najeto mám asi 4,5 tis. Nikdy vám nedoporučuju potkat se v servisu s přijímacím technikem, panem Márou. Ten člověk se mnou začal rozebírat druhy pískání, a že autobusy prý pískají ještě víc, že tohle nic není a že si opravu budeu muset zaplatit sám, že jemu by to strhli z platu. Případně že by mu na to zřejmě přidal mechanik, který by to zadarmo dělal....No prostě neuvěřitelný. Naknec to svedli na Greenpeace a zákaz azbestových destiček. Horší přístup jsem nezažil. Tak nevím, jestli jsem s Peugeotem udělěl při koupi dobře......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest ládinek

Mám sice 206sw ale problém stejný občas pískají brzdy,chystám se optat v peugeotu ve Zdibech u Domanskýho je tam šéf servisu s kterým se dá pokecat . Jelikož pracuji jako automechanik tak už tuším co řeknou \"brzdové destičky jsou spotřební material zákazník si tudíž náklady hradí sám i v případě záruky vozidla\".Jo někde jsem četl že záleží na tvrdosti materiálu desek,snad to vyřeším.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Destičky se prodávají různě tvrdé, ale tvrdé destičky taky rychle \"sežerou\" kotouče takže při každé výměně destiček se mění také kotouč. Při poklidném stylu jízdy kdy se nebrzdí jen tak lehce přibržďuje se na destičkách vytvoří vrstvička čehosi co způsobuje pomalejší nástup brzd a taky pískání, tu vrstvičku ztrhneš opakovaným prudkým brzděním. Nevim jestli je to kec, ale vim to od chlapilka co má zkušenosti i se závodními auty. V každém případě se nejdřív podívej do zrcátek než na to pořádně šlápneš. Napiš výsledek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, to jejich chovani jsem si samozrejme nenechal libit a vysledek byl ten, ze s tim neco provedli-zdarma. Brzdy nepiskaji a mechanik tvrdi, ze tam dali jakousi \"specialni vlozku\", coz je i ve zprave ze servisu. Mam to otestovat -je to pry novinka-a pak jim rict, jestli to zacalo zase piskat. Jo, clovek se nesmi dat, ale stoji me to vzdycky spoustu sil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvlněné kotouče? To se ti při brždění klepe volant? Nebo máš jen soustředné drážky na ploše kotouče? V prvním případě je to na jejich výměnu, v druhém případě, pokud nemají minimální tloušťku, se dají srovnat na soustruhu. Pokud jí mají, tak taky vyměnit.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: prco

Minooo:

pozerám, že si tiež z Trnavy. Chcem sa ťa opýtať, aké máš skúsenosti s trnavským servisom. Ja nie moc dobré. Ak poznáš, poraď nejaký ozaj dobrý v okolí. Ď. :papa

ha čau čau tak s trnavským peugeotom nemám dobré skúsenosti mám pochybnosti vo všetkom čo mi robili aj počas zaručnej doby a teraz ano nehovorím vživote tam auto už nedám je to tam banda ko*otov a na nič mi tam nedošli. A dobrý servis som zatial nenašiel keďže máme to auto stále poku*vené

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám problém s brzdama ,že když začnu přibrzdovat tak se rozklepe jakoby zadní část auta.myslím že jsou zadní kotouče zkřivené.Zkusil jsem dát auto na hever a zatočit zadním kolem.Půl otáčky šlo zlehka ,potom kousek drhlo ,potom zase zlehka.Budu asi muset ty zadní kotouče vyměnit (najeto 53000km) ale za jaké?V peugeotě mi doporučily kotouče ATE.Máte zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...