Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hlídka deblkanoistů má zlato


Medvěd

Recommended Posts

Vzhledem k tomu, že se tu před časem probíralo mistrovství hokejistů či fotbalistů, očekával jsem, že pežotím sportovním fandům nezústane utajené mistrovství světa ve vodním slalomu, které se v naší malé zemi koná po dlouhých 39 letech. Jedná se o sport, ve kterém naši borci TRVALE obsazují nejvyšší medailové posty a který oproti fotbalu, hokeji, tenisu a podobným sportům je především ukázkou schopností daných závodníků zvládnout technicky náročnou trať (rozhodčích je cca 10, časomíru si taky jen těžko koupíš). Narozdíl od masových sportů se zde netočí milionové sponzorské sumy, ale o to cennější je to, že naši borci jsou i v relativně bojových podmínkách vybojovat pro naše barvy medaile - tak jako dneska šestice deblířů vybojovala zlato v tzv. hlídkách (závod spočívá v tom, že trať projíždějí 3 lodě synchronizovaně - je to krásný divácký zážitek, ale medaile z individuálního závodu je samozřejmě mnohem cennější).

Proto bych chtěl na Vaše sportovní srdíčka zatlačit s přáním - podpořte naše závodníky aspoň v duchu, když už jim nepřijete fandit přímo na vorovou propusť do pražské Troje - určitě to budou všichni potřebovat. Já věřím v minimálně 2 zlaté medaile (kategorie C2 a K1Ž) a zítra i pozítří na kanále budu držet palce a řvát, co mi budou síly a plíce stačit.

[upravil dne 4/8/2006 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

trochu offtop, ale vždycky mně zajímalo, proč se tomu říká debl kánoe a né dabl kánoe, když double je \" dabl\".....? sorry

Nikdy jsem to neřešil, ale přijde mi to jako \"gem\" v tenise - \"Novák vede o dva gemy\". Přitom je to \"gejm\". (game) :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Tak co Vy na to, jsme světovou velmocí ve vodním slalomu?

A co, kdyby nedošlo k rozdělení Čechů a Slováků - to by bylo medailí!

A co teprve kdyby pravidla nezakazovala použití záznamové techniky při hodnocení průjezdů - to by se různí Italové tak neradovali z blbě projetých, zato ale jury čistě ohodnocených branek :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

trochu offtop, ale vždycky mně zajímalo, proč se tomu říká debl kánoe a né dabl kánoe, když double je \" dabl\".....? sorry

Tak tomu říkej C2 a máš klid.

Taková mezinárodní akce a tak zoufalá organizace. Až sem se styděl... stupně vítězů jak na pionýrském táboře a na mistrovství světa se místo hymny hrajou Queen.

Zoufalá kamera, zoufalé rozhovory a jen s čechy... chce se mi zvracet. Můžu bejt hrdej na to, že kluci co na plno jezděj vlastně jen o prázdninách a o profesionálním zázemí se dá těžko mluvit porážejí světovou špičku, ale jinak se stydim, to vám povím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...