Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Exkurze v TPCA Kolín - nový termín


Trundik

Recommended Posts

Původně zaslal: Trundik

Co takhle zkusit nový termín na exkurzi a to 19. 8. 2006?

Předběžně přislíbili účast:

Trundik

Juneau

Netopýrka

P.S. - prosím Drivera o kontakty.

No oni mají předem určený termíny, prohlídky nejsou každý den. Teď jsem tam znovu volal a termíny na srpen jsou: 1,2,3,22,24,28,29. Bohužel ani jeden den není o víkendu :( Takže měl by někdo zájem si udělat výlet během týdne?

[upravil dne 26/7/2006 Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jste na tom se zajištěním exkurze? Já sice patřím ke skupině kolíňáků kterým automobilka přinesla zatím jen problémy takže ji moc nemusim, ale mohl bych zkusit rozhodit sítě zda by nešla zajistit nějaká vyjímka na víkend.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lukr

Jak jste na tom se zajištěním exkurze? Já sice patřím ke skupině kolíňáků kterým automobilka přinesla zatím jen problémy takže ji moc nemusim, ale mohl bych zkusit rozhodit sítě zda by nešla zajistit nějaká vyjímka na víkend.

zkus se poptat na ten víkend, jak je uvedený v úvodu tohoto vlákna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže: termín 19.8. údajně spadá do plánované dvou týdenní odstávky automobilky. Sobotní prohlídky začnou až od září a to údajně každou sobotu od 9:00, 11:00, 13:00 a 15:00 hod. Termíny prohlídek městské inf.středisko dostává od automobilky dopředu jen na určité období, o těhle sobotních ještě nic neví, na září jěště nemají, budou jim prý předány v prvním týdnu po odstávce.

Alespoň tak jsem to pochopil z toho co mi bylo řečeno jednou hodnou paní z TPCA, můžu se prý až budu vědět termín na ni obrátit. Jinak jedna várka je 36 osob.

Tedy otázka zní: Kdo má zájem a kdy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...