Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Policijéééééé


deeper

Recommended Posts

Taky jste si už někdo všim toho jak nám jde policije příkladem. Už asi týden zabíjím při venčení psa čas tím že koukám po policejních autech. Za ten týden jsem neviděl ani jednoho flojda připásanýho a 4 auta nesvítili. Jeden dokonce dlabal bagetu. Když jsem si chtěl udělat srandu a zařval na měšťáky jestli na ně 411 neplatí, tak mě ve finále prolustrovali až k pátýmu kolenu a málem mi dali pokutu, že nemam občanku a očkovák na psa a to jsem stál 20 metrů od baráku. Myslím že by měli začít chlapci od sebe.

A ještě perlička, včera jsem si jednoho za jízdy fotil, nelenil vystartoval a začal hulákat co dělám. Prý se policije nesmí fotit. Tak proč dopr..... oni smějí fotit mě? Už mě tahle buzerace začíná štvát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohumil

Každý může napsat e-mail na posta@vlada.cz. Jedině si všímat a nebýt neteční k tomu, co se děje okolo nás, se totiž dá dosáhnout toho, abychom nežili v policejním státě, kde zákony platí jen pro ty dole.:super

Myslím, že mejl nic nevyřeší. Je to o lidech. Nafotím nějakej fotoseriál a pošlu jim ho tam :-))))) třeba mě vezmou jako špióna :D:):D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, všímat si a psát maily ... ale fotku už nepošlete ... na to už mysleli když zakázali telefonování .... ŽÁDNÉ záznamové zařízení !!! :super

Místo toho měli dát víc bodů za telefonování a větší pokuty !!!

Včera se mi do protisměru vyřítila dodávka (předjížděla) a ten chlap měl nějakou divnou polohu, vypadal jak ufon .... těžce přepadával na stranu spolujezdce (mobil mezi ramenem a uchem), oči vybulené jako že má jistotu v předjíždění :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: TiborTeam

Přesně tak, všímat si a psát maily ... ale fotku už nepošlete ... na to už mysleli když zakázali telefonování .... ŽÁDNÉ záznamové zařízení !!! :super

No vždyť je to v pořádku - představa řidiče v jedoucím autě s kamerou/foťákem u oka mě děsí mnohem víc, než řidič s mobilem u ucha. ;)

Může si jej vyfotit když pojede kolem (v Lounech to mají jednoduchý, tam se kromě hlavního tahu městem nedá jet rychle, takže to stihne:D) a nebo může fotit spolujezdec. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: deeper

Hih já venčim pesana většinou pěšky .-)))))

Ale jinak se tady nedá jet rychleji než oněch 30-40. Stačí jedno pomalý auto a cel město stojí. Dříve se dalo alespoň někde předjet, ale mú se rozhod že tomu zamezí a fakt se jim to povedlo

Jako u nás. ;)

Ale vy máte aspoň něco, čemu se dá říkat obchvat, kdežto u nás to všechno jezdí přes město (ideálně přes náměstí). :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohumil

Každý může napsat e-mail na posta@vlada.cz. Jedině si všímat a nebýt neteční k tomu, co se děje okolo nás, se totiž dá dosáhnout toho, abychom nežili v policejním státě, kde zákony platí jen pro ty dole.:super

Takové fotky je asi lepší posílat na @mvcr.cz :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, taťka strejdy pracuje na policejnim prezidiyu a pokud vyfotim policistu, nebo auto, jak porušuje zákon, oni si podle času dohledají, komu vůz patří a ten někdo si to prý celkem odskáče! Pochybuju, že by mi tento člověk lhal, i když se mi tomu nechtělo věřit! Asi je taky důležitý komu taková fotka či stížnost přije do rukou!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle instrukcí na

http://www.mvcr.cz/policie/prezentace/stiznost.html

by se sice mělo bonzovat nejbližšímu nadřízenému v rámci příslušného útvaru, neb prý to tak bude nejrychleji vyřízeno, ale stížnost došlou na jiný útvar je tento povinen předat příslušnému funkcionáři příslušného útvaru a informovat o tom odesilatele.

Podle instrukcí na výše uvedené adrese je ale nezbytné, aby stížnost obsahovala (cituji):

- jméno, příjmení a kontaktní poštovní adresu a podpis stěžovatele;

- označení firmy, sídlo, označení a podpis statutárního zástupce, stěžuje-li se právnická osoba;

- stručný popis toho, čeho se stěžovatel domáhá, případně uvedení, jaké právo stěžovatele bylo porušeno a jakým způsobem;

- co nejvíce konkrétních údajů, které mohou pomoci při prošetřování (konec citátu).

Se divím, že nechtějí znát i číslo bot stěžovatele, jméno jeho psa, SPZ jeho auta atd.

Také požadavek, aby stížnost obsahovala podpis stěžovatele, je docela úsměvný - podle vyjádření Doc. Smejkala je totiž právoplatným podpisem ve všech případech, kdy není výslovně vyžadován podpis VLASTNORUČNÍ, podpis učiněný jakýkoliv jiným způsobem - tj. např. podpis napsaný na psacím stroji, podpis naťukaný do e-mailu na klávesnici počítače. Takže tento požadavek se de-facto kryje s požadavkem na uvedení jména a příjmení stěžovatele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...