Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

komár


zbrojnoš

Recommended Posts

Nikdo mi nevěří, že jsem viděl dva druhy komárů. Jeden je větší a hubenej a druhý je menší a chlupatej. Oba dva sajou krev. ( taky je ještě taková malá muška při senech, taky kouše jak mr....). Vím, že krev saje jen samička, sameček pije nektar z květů. Ten hubenej je z rodu Culex, to jsem se dnes na internetu dozvěděl, ale ten chlupatej? Není tady nějaký odborník?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tadz máš komára písklavého a můžeš si ho dokonce poslechnout:D

http://www.rozhlas.cz/hlas/dvoukridli/_zprava/80415

A taky když už tady máme ty komáry je dobrý ho nechat sednout a nabodnout. Pak stačí, druhou rukou napnout kolem něj kůži a ejhle jak nemůže ten sosáček vytáhnout, jak kroutí nožičkama....

Není to ještě týrání zvířat, že ne?:aut

[upravil dne 23/7/06 Sagic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sagic

A taky když už tady máme ty komáry je dobrý ho nechat sednout a nabodnout. Pak stačí, druhou rukou napnout kolem něj kůži a ejhle jak nemůže ten sosáček vytáhnout, jak kroutí nožičkama....

Nechodil jsi náhodou ke mě do oddílu? To jsem učil děti, aby si ho mohli prohlédnout... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Sagic

A taky když už tady máme ty komáry je dobrý ho nechat sednout a nabodnout. Pak stačí, druhou rukou napnout kolem něj kůži a ejhle jak nemůže ten sosáček vytáhnout, jak kroutí nožičkama....

Nechodil jsi náhodou ke mě do oddílu? To jsem učil děti, aby si ho mohli prohlédnout... :D

No, to nevím, ale učili mě to přesně jak říkáš. Jenže to jsem byl ještě špunt a oddíl se jmenoval Pěšáci. Jinak myslím, že tvoje manželka pochází ze stejnýho baráku jako já :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sagic

No, to nevím, ale učili mě to přesně jak říkáš. Jenže to jsem byl ještě špunt a oddíl se jmenoval Pěšáci. Jinak myslím, že tvoje manželka pochází ze stejnýho baráku jako já :D

Tak Pěšáky jsem neměl, ale zato jsem jejich vedoucího měl jako instruktora :D

PS: manželku nemám :D :D

PS2: Tvůj táta byl (asi) můj třídní učitel

2 Medvěd: Svět je fakt malý :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

:D hehe, vetsi a hubenej? a pije krev? ...joooo, tak toho mam domaaa! :) ale pije krev jen obcas :D:D:D.... je z rodu Juneau 406 :aut:aut:aut

A mensi chlupatej??? - to by mohl byt z rodu Netopyrus Padres - muj tata :D :D :D

....hmmm, toho si nevsimejte, uz kecam hlady....:roker:roker:roker

NET: ty a hladovááááá?????????????? :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel ti nepomůžu, ale s tím komárem se mi asocioval taky takovej obtížnej hmyz. Byl to v týdnu na dovolené v Třeboni měšťák, který navěsil na nemístní auta boty a kasíroval podle xichtu. Argument je prozaický, před Třeboní krásná cedule zakazující stání na nevyhrazených parkovištích. Takže tam obdaroval mladou francouzskou rodinu s půlročním dítětem a mně s 205 nafutrovanou na dovolenou a kolama na střeše. No, nikomu jsme nepřekážely, nikoho neblokovaly. Korunu tomu ještě dal jeho známej, co zastavil v protisměru na přechodu pro chodce nechal stát auto a měšťákem na půl huby se domlouvaly že to půjdou probrat k němu v ulici. Buť mu někdo s autem překážel, nebo mu to dělalo dobře.

Taky bzučel, byl chlupatej a člověk by ho nejraději plácnul, jako toho komára.

Jen lomím rukama, kdy se naše zablešená země trochu poučí a bude se myslet v širších souvislostech a ještě k tomu hlavou a jediný hledisko nebude kvota pro naplnění městské pokladny

Stačilo posunout ceduli s placeným stáním na začátek ulice a ne do půlky. Do avtamatu mu tam dám 20kč a je to v pohodě. Jenomže takhle město asi vydělá daleko víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...