Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Šebetov - orienťák


jiri.wolf

Recommended Posts

Tak jsem byl dnes doladit trasu orienťáku. Snad to bude jetelné i pro běžné smrtelníky... Důrazně vás předem prosím o dodržování předpisů a hlavně o ohleduplnou a klidnou jízdu v obytných zónách - nerad bych řešil případné stížnosti... Nejede se na čas ani na klimometry!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

A na policajty vyplazuje své nové světlomety pro denní svícení a zatím ji nikdo ani nezastavil! A že chlupáčů denně potkáváme...

Garfielde: Protože koukaj, co to máš! Tají se jim dech z takovýchto světel, o kterých se jim zdá každou noc...

Pomalu? No zkusíme to, i když já nevím nevím, já i když jedu pomalu, tak je to vyrvál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vertex: nerejpej, jo?:D

MK405: nežaluj, jo?:D - doufám, že zase tak hrozný to neni, nebo už se ti to stalo ? (že si babičky stěžovali, že jim padaj skleničky z kredencí?

tomyka: OKey-kdyžtak se domluvíme - jestli přežiješ ten hluk u mě v autě (nemyslim rádio...):)

každopádně internacionální posádky by byla fine:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

orientak byl super, takto vyresene to bylo vyrazne lepsi nez na km. sice clovek uz tolik nenachodil pesky, ale vyborne. i ty cesty se v sebetove a okoli od lonska zmenily vyrazne k lepsimu ;)

no a pro ty, kterym pri prujezdu orientaku zustala utajena jedna nadherna zkratka prinasim par fotek:

brod1.jpg

brod2.jpg

brod3.jpg

PS: oficialni trasa samozrejme vedla pouze po zpevnenych cestach. i kdyz, pri studiu zadane trasy jsme v techto mistech ocekavali slibeny most...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jiri.wolf

no jo, nestačím se divit. Na takových místech jsem sám nikdy nebyl :myslim

no vidis, a soude podle informaci ze zakulisi jsme nebyli jedini ucastnici, co to misto nasli :D

kdyby jsi chtel vedet navigaci, tak mapova, zacina se tam na te krizovatce co byl mostek a hned za nim doprava, jak bylo nakresleno, dalsi doplnkova informace uz neni treba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

no vidis, a soude podle informaci ze zakulisi jsme nebyli jedini ucastnici, co to misto nasli :D

kdyby jsi chtel vedet navigaci, tak mapova, zacina se tam na te krizovatce co byl mostek a hned za nim doprava, jak bylo nakresleno, dalsi doplnkova informace uz neni treba.

priste mu to namaluj, takovehle navigace jirka neumi:D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...