Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

20. pražský minisraz Džbán


John

Recommended Posts

Původně zaslal: Bohouš 205 GTI

Původně zaslal: vector

Nojo to sem ti zapoměl poděkovat, konečně sem vyhrál slalom :D

Jj já vím - mám zvědy všude......jen si užívej svou chvilku na výsluní mezi námi slalomáři :D:D:D:papa

Tyjo Vectore, to je lump, viď - takhle se do tebe navážet:D si myslí, že nevíš, kde má ventilky:D:D:D

Jinak jsem si všiml, že na P-C jsou fotky z tohoto srázku...nejlepší je ta první, když John (ještě) jede:super:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: Bohouš 205 GTI

Původně zaslal: vector

Nojo to sem ti zapoměl poděkovat, konečně sem vyhrál slalom :D

Jj já vím - mám zvědy všude......jen si užívej svou chvilku na výsluní mezi námi slalomáři :D:D:D:papa

Tyjo Vectore, to je lump, viď - takhle se do tebe navážet:D si myslí, že nevíš, kde má ventilky:D:D:D

Jinak jsem si všiml, že na P-C jsou fotky z tohoto srázku...nejlepší je ta první, když John (ještě) jede:super:D:D

Já nevim, jstli se mělo během toho slalomu třikrát vypnout motor, tak nám to měl Johny říct předem a ukázat kde, takhle byl v hrozný nevýhodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Já nevim, jstli se mělo během toho slalomu třikrát vypnout motor, tak nám to měl Johny říct předem a ukázat kde, takhle byl v hrozný nevýhodě.

:super

:D:D:D:D:D:D (poprvý jsi mě pobavil) :D:D:D:D:D:D

:super

Nebo John věděl, že je papírově moc silnej, tak nechtěl bejt sobeckej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My a jako zlí výrostci - něco jako \"zlí výrostci hugové\", jo?

Tak tomu není - jak píše Vector i já Johnovi fandil, ale nemůžu za to, že přepálil začátek...ehm...teda prostředek.

Nebo mu mohl ještě dojít benzín - což je u jeho obsahu taky možný :D:D

Ale jinak jsem mu fakt fandil - jsem si říkal cituji: \"Neone buď vyhraje John, nebo ty.\" :D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

eeehm...já myslim, že Bohoušek je spíš najivka:D

ddto malý volant: ale zapomněl jsi dotat menší auto, se kterým se lépe manipuluje...

ale já už bych slalom neřešil - budeme si povídat raději o něčem lepším, ne? :D TO MÁME DNESKA ALE KRÁSNĚ:)

[upravil dne 25/2/2007 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...