Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

20. pražský minisraz Džbán


John

Recommended Posts

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Ferry

pravdepodobne tam budu ;) ovsem opet jenom MHD, 406ku jsem nechal dneska zaparkovanou na Vysocine

Hele, ja fakt neverim, ze to auto mas-uz ho vubec nekdy nekdo videl???:aut:aut

jo a dokonce jsem s nim byl na Dzbane, ovsem zrovna to byl ten sraz pred srazem v Moravskem krase, kdy na Dzban prijelo asi 5 lidi, takze asi tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Taky mi to přijde jako omyl dělat sraz před Šebetovem....

no kdyz se John ptal na minulem srazu jestli jo a nebo ne udelat Dzban pred Sebetovem, tak vetsina rekla ze jo, tak nevim :D:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, přesně tak, já si myslim, že to tak krizový nebude, páč se nás na tom dohodlo víc, ať se sraz udělá před šebetovem - takže si myslim, že pár lidí tam bude. Před odjezdem na Ochoz se nás sešlo 10 a v jednu chvíli nás bylo i 11...takže bych se nebál...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Taky mi to přijde jako omyl dělat sraz před Šebetovem....

Já jsem se právě minule ptal jestli je někdo pro to udělat den předem a většina byla pro tak jsme to zamluvil...myslim , že se alespoň dohodneme na detailech odjezdu a hlavně v kolik.

Pokud se pletu tak se omlouvám..... :aut :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

Dotaz na všechny mám brát sebou kužele??? Bude mít někdo zájem o slalom??? :aut

Já myslim, že jestli nebude pršet, tak je vem - a i kdyby lilo, tak snad tolik nevážej, takže ti to auto utáhne bez problému, ne?:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Tak uz jen drobounce mrholi a zacina se zase objevovat modra obloha ;)

Tak to je fajn - tak koukej ještě ty mraky rozfoukat, ať je na šestku krásně jasno...:D

Bo za 10 minut vyrážim a jedu předpisově - na průmce byla dnes ně¨jaká akce á-la kKryštof ---cajtů jak...ehm...po dešti hub

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak si mozna nekdo vsiml, tak my jsme nedorazili :D. Duvodu bylo nekolik .. a) nejak mi uniklo to datum srazu, b) meli jsme naplanovany jiny program, ale i presto by se vsechno dalo, nicmene c) L ma narazenou ruku, d) jsme byli v praci az do pul devaty vecer, e) byli jsme oba utahany jako kone :D. Takze az v zari ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: DD

Jak si mozna nekdo vsiml, tak my jsme nedorazili :D. Duvodu bylo nekolik .. a) nejak mi uniklo to datum srazu, b) meli jsme naplanovany jiny program, ale i presto by se vsechno dalo, nicmene c) L ma narazenou ruku, d) jsme byli v praci az do pul devaty vecer, e) byli jsme oba utahany jako kone :D. Takze az v zari ;).

Tak to jsem si všiml, že jsi chyběl... no co se dá dělat tak se uvidíme v září..... ;) ;) ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...