Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Urobil som SKUSKU


skupko

Recommended Posts

Ludkovia, musim sa Vam pochvalit, lebo toto sa nestava kazdy den! Stali pri mne vsetci svati a urobil som dnes dalsiu skusku. :aut

....a to tento tyzden uz tretiu!!! (pondelok[Pravdepodobnost a matematicka statistika], utorok[Architektury pocitacovych systemov], stvrtok[Formalne specifikacie systemov]).

Studenti FEI na TUKE urcite vedia, ze posledne dve su zname \"hudakoviny\".

Hudak je taky inteligentny, sympaticky, stary panko, ktory ma rad, ze sa ho studenti na skole boja, pretoze ked sa rozhodne, tak Ta nepusti do dalsieho rocnika a ked Ta iba mierne vytrapi tak si stastny clovek! A ver, ze pri \"hudakovinach\" mu nerobi najmensie problemy presvedcit Ta, ze si tupec...

A ja som zvladol poslednu hudakovinu, takze pokial ma neopustia vsetci svati, tak citate prispevok skoro inzenyra :aut

...samozrejme \"hudakoviny\" sa robia na tahaky...to vedia vsetci (ako p. Hudak, skusajuci, ale aj vsetci studenti), pretoze normalnemu studentovi by trvalo aspon dva roky, kym by sa naucil jednu \"hudakovinu\", nieto viacero...

Pri skuskach tu platia iste pravidla (ktore zatial nie fsetci ovladaju...):

- pocet studentov so znamkou A na jeden semester je limitovany (cca 1%), v pripade, ze je prekroceny je jednoduche adepta na znamku A presvedcit, ze lepsie ako na E to nevie...

- ak opisujes z tahaka, nikdy nesmies opisat vsetko a presne, pretoze budes vyhodeny s tym, ze \"...takto sa to naucit neda!\"

- ak neopisujes a trafis otazku, ktoru vies fakt spredu aj zozadu, nikdy nesmies napisat vsetko dobre a presne, pretoze....ved uz vies...

- ak z tahaka opises vsetky hlavne pravidla spravne, a ziadnu \"omacku\" okolo, tak budes vyhodeny, pretoze si to urcite opisal (samozrejme to skusajuci povie s vedomim, ze opisali vsetci) a este doda: \"...takto sa to naucit neda!\"

....a potom sa cudujme, ze sa tolko podvadza! Ved nas tomu ucia aj na VS.....samozrejme som sa poriadne neucil a opisal som z tahaka (nie vlastneho) a pouceny z predchadzajucich \"hudakovin\" nie vsetko a uz vobec nie celkom presne; a pri vyroku \"...51 bodov, E....beriete?\" som ostal stastny ako blcha a neveriacky sledoval vyhadzovanie mojich spoluziakov, z ktorych sa poniektori aj tri tyzdne ucili, aby vyuzili dnesny posledny termin skusky...no snad sa to naucia...:D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tnx za gratulacie ;)

...moja buducnost ako studenta a skoroinziniera vsak este stale visi na vlasku, pretoze 17-teho sa ma z dovolenky vratit profesor, u ktoreho mam este styri klasifikovane zapocty (na kazdy nejake to zadanicko :aut) a poslednu skusku :D...

.....

....

...

..

.

a potom si snad pekne a spokojne vydychnem.....

tak drzte palce ;)

....mimochodom s mojim pristupom sa cudujem, ze si ma tam este drzia, tento semester som bol v skole asi trikrat :D....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Za pár let už z toho budeš mít jenom srandu...

...no popravde....robim si z toho srandu uz teraz a kolega v praci mi povedal, ze by som mal minimalne polovicu titulu po promockach vratit, alebo by mimali dat iba take male \"i\"....

=- i. Peter Viskup -=

...ake krasne :D;), len aby si z toho niekto neurobil

=- i.[diot | mbecil| *] Peter Viskup -= :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kveton

taky se pripojuju ke gratulaci!

Ja uz mam vsechyn zkousky hotovy a ve stredu 12.7. mam statnice z TCP/IP, SŘBD, OS, Programovani, HW!

Takze drzte palce at tech poslednich 5 let neprijde nazmar! :papa

Jak vypadaji statnice z takovejch predmetu? Kuprikladu treba to TCPko .. je to na urovni aspon CCNA (nebo CCNP, CCIE) od Cisca? :) Drzim palce kazdopadne!

Kupko> Jinak samozrejme CONGRATS! ;)

[upravil dne 12/7/2006 DD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kveton

Tak se musim pochlubit, od stredy 12.7. jsem ing!!!!!

statnice jsem udelal az necekane dobre:

DB - 1

Programovani - 1

Architektura pocitacu - 2

obhajoba DP - 1

docela dobry, ne?

Jsi sprt!!! :D :D :D Gratulace!!!! :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kveton

Tak se musim pochlubit, od stredy 12.7. jsem ing!!!!!

statnice jsem udelal az necekane dobre:

DB - 1

Programovani - 1

Architektura pocitacu - 2

obhajoba DP - 1

docela dobry, ne?

To jsou jako známky? :o Buď jsi tak chytrej a nebo jsi měl neuvěřitelnou kliku :D

Gratluju:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kveton

Tak se musim pochlubit, od stredy 12.7. jsem ing!!!!!

statnice jsem udelal az necekane dobre:

DB - 1

Programovani - 1

Architektura pocitacu - 2

obhajoba DP - 1

docela dobry, ne?

....co za skolu to studujes (si to studoval ;)) pre panajana...:myslim

Inac gratulujem...fakt super :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to doopravdy moje znamky a sam jsem neveril kdyz mi to rikali!!!! :roker

Jedna se o Univerzitu obrany (drive Vojenska akademie) v Brne.

Mel jsem dost stesti na otazky, ale musim priznat, ze za celou skolu jsem se neucil tak jako na ty statnice, byl jsem z toho po*ranej az za usima a nakonec se to vyplatilo! Ale co, na znamky nikdo nikdy koukat nebude!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...