Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Palivový filter Peugeot 406 1.8 v16 benzín


ftibor

Recommended Posts

Určitě tam někde bude a musí bejt na všech motorech se stříkačkou, jdi po palivovým vedení! Pokud neni v motorový části, tak by mohl bejt někde u nádrže, někde jsem čet, že se tam dávaly, ale tím si nejsem jist!

Jo a palivový vedení u stríkačky má dva směry- k motoru a zpět do nádrže, určitě by to mělo bejt na na hadici z nádrže k motoru!:super

[upravil dne 4/7/06 Dakaros]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znovu píšem. Prezrel som auto od motoru až k nádrži a od nádrži k motoru, filter som nenašjel ani miesto kde by to mohlo byť neni nikde žiadný prepoj na hadici. Vypadá že je to celé originál, normalné spoje a ešte hadica smerom k nádrži tiež neni. Z nádrže ide von len jedna hadica. Na rozdelovaci paliva neni ani snímač tlaku ani neide von žiadná ďalšia hadica, nechápem... Mám auto z roku 2002, 406 1,8 v16 motor EW7. Nemôžý byť tlakový spínač u čepadla v nádrži? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem za fotky, som prezrel celý spodok auta a nič. Vybral som zadné sedadlo a tam do nádrže ide len jedna hadica a este je konektor so štyrmi vodičmi, to je všetko. Odtial ide pred nádržom dole hadica na spodok auta a odtial ide dopredu za motor a tam na prepážke medzi motorom a kabínou ide hore a ide k rozdelovaču....:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Fotku bohužel žádnou nemám a u nádrže mám akorát uhlíkovej filtr. Ale je možny že u novějšich modelu je taky u nádrže. Já bych o něm nevěděl že je zrovna pod blatníkem kdybych si nehrál na čističe příkopu :D a přitom si trošku nepomuchlal nárazník blatnik a prahy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: yoshi

Fotku bohužel žádnou nemám a u nádrže mám akorát uhlíkovej filtr. Ale je možny že u novějšich modelu je taky u nádrže. Já bych o něm nevěděl že je zrovna pod blatníkem kdybych si nehrál na čističe příkopu :D a přitom si trošku nepomuchlal nárazník blatnik a prahy.

no v pravem prednim podbehu je prave ten uhlikovy filtr - je to takova cerna plastova valcova nadoba na vysku cca 20cm a v prumeru tak 8-10 a vedou do toho nahore dve slabe trubicky a dole pak jedna tlusta ktera je otevrena do okolni atmosfery a vede smerem k zemi - tak tomu je aspon u stareho modelu, palivovy filtr je pak u stareho modelu pred zadnim pravym kolem, zhruba v mistech co konci hrana zadnich dveri a je prichycen plastovym paskem k nadrzi v mezere mezi nadrzi a prahem, jedna se o hlinikovou - stribrnou \"plechovku\" s prumerem cca 5cm a delkou 10cm, ma na strane smerem od predku auta gumovou manzetu a hadicka do nej vstupuje na jedne a vystupuje na druhe strane

[upravil dne 16/7/06 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...