Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak mi ukradli auto ... :\\


LK7R

Recommended Posts

Diky za sdileni me radosti. Auto dopadlo dobre. Byly vylamany vsechny zamky a chybeli mlhovky a vicko od nadrze. roztrhnutej potah na prednim sedadle a prdi vejfuck co byl predtim opravenej. madlo pravych dveri je taky urvany a zapalovaci skrinka rozsekana ... ale vcelku pohoda (mohlo to dopadnout mnohem mnohem hur). Poprve v zivote sem startoval auto sroubovakem na policejnim parkovisti (by jste neverili kolik aut tam meli).

Auto jede motor OK (diky bohu). Vypada to ze typek chtel auto nekde prodat. VIN cislo bylo preplatovany etc... proste corkar. Chytli ho myslim ze dva mesice potom co mi auto ukradli za jizdy. Silnicni hlidka ho zastavila (ani se nedivim ... vylamany zamky a jeste beze znacek...) a nezdal sem jim ze nema znacky a pak i VIN se jim zdal takovej divnej ... tak ho zadrzeli a provedli expertizu auta > zjistili ze je to moje kara. No a pak uz jen papirovani az mi nakonec prislo na konci zari vyrozumneni, ze se mi to auto vraci. Cucel jsem na to jako puk kdyz sem si prebral ten dopis od Policie (sel jsem na postu s tim ze sem zase nekde jel rychle nebo blbe parkoval :)).

Ted je auticko v servisu kde ho ohledavaj a sepisujou veskera poskozeni ktera auticko utrzilo. Take se to sepise a da na polici jako predmet vymahani. Jenm ty zkurveny zamky stojej pres 2000(novy) + prace atd.. Rozhodne toho cloveka nehodlam setrit ... krast se nema!

happy LK7R :D ... btw to je auticko moji pritelkyne >> foxylady ... takze uz zase bude mit co nabourat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...