Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Modré či červené podsvícení přístr., P406


Tuldous

Recommended Posts

Ahoj... chtěl jsem se pánové zeptat, jestli už někdo řešil jiné barev. podsvícení na 406-tce nebo jiným typu, popř. kde nakoupit barev. žárovky, diody zkuste prosím dát nějakej typ.... V hledání jsem našel jen podsvícení ovl. oken, docela hezký ale ani v Tunningu ani jinde zmínka.... Zkuste dát vědět jestli už někdo zkoušel.... Docela se mi to líbí, modrá ve 4-rkovém Golfu je moc Schon...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neřeš to, co už je vyřešeno - až budou penízky (servis po koupi mě trochu vyčerpal), jdu do toho

www.bluetuning.cz

Nebude to jenom modrá přístrojovka, ale přidám k tomu i zabezpečení MAGICAR s dálkovým startem GSM pagerem, kterej umí na dálku i chcípnout motor.

No a pro rejpaly, samozřejmě bych chtěl opět zatmavit skla pokovením (jako tomu bylo u mé 405ky), ale tyhle úpravy samuprásk budou stát nemalé množství peněz.

Jinak ta palubka vyjde na cca 5500,- Kč

[upravil dne 31/5/2006 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je na tomhle za tuning??? Vypadá snad tímhle jako oplácaný plastonosič??? Modrou palubku jsem měl ve VW a byla velice příjemná, okna jsem měl zatmavená už u 405ky, No a MAGICAR jsem viděl u Garfielda a líbí se mi jako vhodné zajištění auta (samozřejmě ještě s další kombinací zabezpečení).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr 406 red

To jo.O foliech přemýšlím. A to pokovení není do černa?

Přečetl jsis po sobě, co´s napsall?:D

Pokovení do černa?:D

Pokovení je do \"kovova\".:D

Do černa je \"začernění\":D

:papa

K červenýmu si dej černý fólie - tam se budou hodit! Bude to vypadat pěkně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: VIP3R

Já jsem si modré podsvícení zbastlil sám, vyšlo mě to tak na 300 a nevypadá to úplně nejhůř (na fotce je to pěknej hnus, děsně blbě se to fotí, ale v reálu je to krása)...

palubka.jpg

Jak pak si to změnil na modré??

Na budících je přeci ze zadu takový oranžový plast ne??

Dával jsi ktěm ledkám nějaké odpory??

Jaká je instalace myslím tím obtížnost??

Jo a svítí ti to rovnoměrně???Jsem strašnej detajlista;).

Díky

[upravil dne 1/6/06 pigi.jakub]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pigi.jakub

Jak pak si to změnil na modré??

Na budících je přeci ze zadu takový oranžový plast ne??

Dával jsi ktěm ledkám nějaké odpory??

Jaká je instalace myslím tím obtížnost??

Jo a svítí ti to rovnoměrně???Jsem strašnej detajlista;).

Díky

[upravil dne 1/6/06 pigi.jakub]

Mám to všechno nafocené, chystal jsem se že udělám menší návod Jak na to, kdyby byl zájem.

Pokud člověku stačí jen aby to svítilo modře tak, je to docela easy, horší je to s těmi červenými segmenty, pak už to chce trošku hraní si...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si nechal u Bluetuningu udělat nejen modré podsvícení budíků, ale i modré neony do prostoru nohou řidiče a spolujezdce - rozsvěcejí/zhasínají se otevřením/zavřením dveří. Ve tmě při nastupování je to nádhera. Bál jsem se o životnost, protože mají hodně startů, ale už tam jsou tři roky a bez problémů. Oproti ceně za podsvícení palubky byly už ty dva malé neony za hubičku - tedy za pár stovek. A to je ten problém - že za to člověk musí platit, když si to neumí udělat sám. Ale pokud vím, jsou tu lidi, co to dokážou - Vvitty a Hics si to podsvícení taky dělali sami. Když se zaryje ve vyhledávání, dá se to najít.

[upravil dne 1/6/06 Garfield]

post-0-14109594576962_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2garfield: to modrý podsvícení vypadá moc dobře...já jsem si nedávno dělal do auta to samý,jen v červeným provedení...souhlasím,že v noci je to naprostá nádhera!

Ale ted právě přemýšlím nad tím,že bych v červený vyved i zbytek podsvícení v interieru,takže se přidávám k prosbě t3dms o zaslání návodu na r.rimal@seznam.cz

Zatim díky moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se to cervene libi vice nez morde nebo zelene , ale kazdy ma jiny vkus . Ted jsem videl od Hicse budiky do Xantie a je to fakt uzasne ,vsem doporucuji se podivat.

Me se jeste libi osvetleni dveri po optevreni,hodne to pomaha pro bespecnost a taky clovek vidi do jake kaluze vystupuje :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak tohle bily podsviceni je snad jeste hezci jak to modry!!! Tohle se ti povedlo!

Jinak bych mel taky zajem o ten navod jak to predelat. Nejlepe to dat nekam verejne, at si to muze kazdy stahnout. A nebo ten navod udelat ve Wordu a pak ho nahrat sem do tohoto tematu jako prilohu?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...