Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nefungující otáčkoměr


Lordmajkl

Recommended Posts

Mám takový dotaz, nějak mi začal blbnout otáčkoměr na mojí 206-tce, trošku se zvedne a pak se začne při přidání plynu třepat a ani se nehne od okolí nuly, stalo se to už někomu???

O víkendu jsem to celé rozebral a žádnou závadu jsem nenašel, tak nevím...auto je rok výroby 2000, takže tam ještě vedou dva svazky kablelů, tak nevím kde může být chyba...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chuck11

Nebude to náhodou nějaký studený spoj na tom otáčkoměru,skoušel si to propájet:myslim

No právě že nic, měl jsem to rozebrané uplné do šroubku, všechno jsem vyčistil, včetně kontaktu a nic...Asi to bude chtít new otáčkoměr no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lordmajkl

Původně zaslal: chuck11

Nebude to náhodou nějaký studený spoj na tom otáčkoměru,skoušel si to propájet:myslim

No právě že nic, měl jsem to rozebrané uplné do šroubku, všechno jsem vyčistil, včetně kontaktu a nic...Asi to bude chtít new otáčkoměr no...

Vyčištění nepomáhá tam stačí být malý studeňák který jde vidět jenom pod lupou(takové malé prasklinky)a už máš zaděláno být tebou tak ty spoje pořádně propájím ať mám jistotu:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chuck11

Původně zaslal: Lordmajkl

Původně zaslal: chuck11

Nebude to náhodou nějaký studený spoj na tom otáčkoměru,skoušel si to propájet:myslim

No právě že nic, měl jsem to rozebrané uplné do šroubku, všechno jsem vyčistil, včetně kontaktu a nic...Asi to bude chtít new otáčkoměr no...

Vyčištění nepomáhá tam stačí být malý studeňák který jde vidět jenom pod lupou(takové malé prasklinky)a už máš zaděláno být tebou tak ty spoje pořádně propájím ať mám jistotu:papa

Ok vyzkouším...Jinak dík za radu...:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lordmajkl

Původně zaslal: Aluška

Mně nefunguje otáčkoměr už rok a nějak to zatím neřeším, zatím jsem ho nepotřebovala...:aut .

Tak to bych asi nepřežil...Vypadá to blbě když přidáváš plyn a otáčky jsou furt na nule...:D

No vypadá to blbě, ale nedá se nic dělat...tedy já s tím nic dělat nebudu, nerozumím tomu....:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chuck11

Původně zaslal: Aluška

Mně nefunguje otáčkoměr už rok a nějak to zatím neřeším, zatím jsem ho nepotřebovala...:aut .

:o:o:o:o:onepotřebovala:o:o:o:o:o:o

A k čemu bych to měla potřebovat?? Mám přece uši, abych slyšela, že motor řve.....:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: chuck11

Původně zaslal: Aluška

Mně nefunguje otáčkoměr už rok a nějak to zatím neřeším, zatím jsem ho nepotřebovala...:aut .

:o:o:o:o:onepotřebovala:o:o:o:o:o:o

A k čemu bych to měla potřebovat?? Mám přece uši, abych slyšela, že motor řve.....:aut

Motor ti řve při 3500,ale i při 6000 a tam je rozdil:aut:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Lordmajkl

Původně zaslal: Aluška

Mně nefunguje otáčkoměr už rok a nějak to zatím neřeším, zatím jsem ho nepotřebovala...:aut .

Tak to bych asi nepřežil...Vypadá to blbě když přidáváš plyn a otáčky jsou furt na nule...:D

No vypadá to blbě, ale nedá se nic dělat...tedy já s tím nic dělat nebudu, nerozumím tomu....:roll

No tak až přídu na to čím to je tak ti dám vědět jak to opravit...Vždyť to není složité...Peugeot je skládačka, všechno se dá jednoduše rozložit a pak zase složit...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nam taky nekdy funguje a nekdy se ani nehne a nekdy ukazuje spatne, zkousel jsem to rozebrat, ale nepodarilo se mi vyndat ten tiskat a nechtel jsem to rozlamat. Jak jsi to rozebral?

jinak kdyz jsem zkousel pohnout tou ruckou, tak me prislo ze je to nejaky zprevodovany nebo tak neco, protoze s nim neslo moc hnout (na 406 se s nim da hejbat uplne lehce), tak jestli nebude chyba nekde tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kveton

nam taky nekdy funguje a nekdy se ani nehne a nekdy ukazuje spatne, zkousel jsem to rozebrat, ale nepodarilo se mi vyndat ten tiskat a nechtel jsem to rozlamat. Jak jsi to rozebral?

jinak kdyz jsem zkousel pohnout tou ruckou, tak me prislo ze je to nejaky zprevodovany nebo tak neco, protoze s nim neslo moc hnout (na 406 se s nim da hejbat uplne lehce), tak jestli nebude chyba nekde tam.

co je tiskat???:myslim

Mě jde normálně s ručičkama hýbat, bez nějakých zádrhelů...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kveton

presne tak, clovek musi domejslet preklepy a ja jich obcas mivam docela dost :)

no pokud máš 206-tku rv.2000 jak já,tak nevím co ti nešlo sundat, mě to šlo uplně lehce, všechno je to tam nacvaknuté a když trošku jemně potáhneš tak ti to určitě půjde sundat...

Jestli to rozděláváš poprvé, tak to možná bude od novoty ještě nerozhýbané...

Takhle se blbě radí, když to člověk nevidí...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...