Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak jsem omládl


P607Olda.

Recommended Posts

Původně zaslal: EasyRider

Nevim proc, ale nedari se mi prihlasit v diskuzi pres tlacitko Prihlaseni - napise mi to, ze jsem zadal spatny heslo, musim na hlavni stranu, kde to jde se stejnym heslem uplne v pohode a pak na dalsich strankach uz zapracujou cookies a vsechno je OK..

Díky za radu, už to funguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: simas

no me to neslo vubec nikde a heslo taky na email neprislo. Tak jsem se musel znovu zaregistrovat simas=xsimik00.

pokud mate nejaky napad jak se mam prihlasit na stary nick tak mi to sem napiste. predchozi rady nefunguji.:myslim

Mne pomohlo prihlasit se na te zakladni strance

http://www.peugeot-club.com/peugeot.htm

ale pouzil jsem to heslo ktere jsem si kdysi zvolil (celou dobu jsem se pak na forum prihlasoval jinym kodem, ktery mi byl pridelen)

A po prechodu z te stranky na forum uz to funguje samo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad prihlasovani...

pripravil jsem zmenu hesla, tak, aby to fungovalo tak jak ma, tedka k tomu pisu navod \"Jak na to\". takze vydrzte, dufam to co nejdriv zverejnim.

jinak na forum se jde skutecne prihlasit jenom na .com, na .cz neslo snad ani u staryho...

[upravil dne 1.5.06 ondra]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad ze vam neprisly emaily.... tedka mam pod kontrolou i chybove emaily (ty ktere nemohly dojit), a docela dost mailu je \"zabavnejch\"... (jmena jsem za XXXXoval, za pomlckou vidite chyby, ktere vrati mail prg.)

XXXXX@atlas.cz - mailbox does not exist

XXXXX@seznem.cz - Sorry, I wasn\'t able to establish an SMTP connection

ITLEAZMEDQWCTI@rmalaw.demon.co.uk - Sorry, I couldn\'t find any host named rmalaw.demon.co.uk.

ad simik - u tveho mailu na vutbr.cz jsem nasel taky chybu - tam nebyl 100validni MX zaznam z nasi strany a mailovy program na vutbr nam ho vratil.

ad to, ze jsem neodpovedel na mail - po rozebehnuti serveru mi doslo 20 mailu, z toho jsem na 18 odpovedel, ty 2 mi utekly... ale jinak pracujeme na \"redistribuci\" roli z \"ONE MAN SHOW\"....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po poradě s P607Oldou jsem zkoušel nějak rozchodit přihlašování a zjistil jsem toto:

Při úvodní stránce, na které jste nepřihlášeni, jsou kolonky na přihlášení, které ovšem na jméno P607Olda nereagovali(přitom moji přezdívku akceptovali). Pak jsem zkusil odkaz přihlásit, tam už se alespoň něco dělo. Napsalo mi to, že je nesprávné jméno nebo heslo.

P607Olda mi řekl, že přes stránky http://www.peugeot-club.com/peugeot.htm se přihlásit dovede a následně přes odkaz Diskuze se dostane na fórum. Řídil jsem se návodem a skutečně se mi podařil přístup na fórum pod jménem P607Olda .

A teď ta nejdůležitější část. Na fóru jsem dal nastavení a změnil jsem heslo!

Od té chvíle se P607Olda může přihlásit přes kterékoli kolonky na přihlášení, čili jak na úvodní stránce, tak i po kliknutí na odkaz přihlášení.

Doufám, že tento návod někomu pomůže. :papa

[upravil dne 4.5.2006 King_Of_The_Cheese]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...