Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vedeni k repro106


Joe106

Recommended Posts

  • O 5 měsíců později...

A jakým způsobem repro v zadních dveřích ochránit před bordelem ve dveřích by někdo nevěděl, prosím?

Mám tam už přivedený káble a uvažoval sem tam nalepit na dveře takovej jakej si pružnej materiál pro zlepšení zvuku, ale jak je chránit před bordelem nevím.

Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Joe106

čau chlapi nevite kde konci vedeni k zadnim reprakum, mam 106 3dver. hledal jsem u zadniho plata,ale nic.

u radia , ale jsou obsazeny vsechny

piny

U P106 Vedou pod palubkou pod koberec a okolo prahu az dozadu. U zdadnich sedacek jdou upne do stran a pod plastem do kufru. Spis je mas po ceste nekde preruseny. Ja je napr. mel ustiply pod palubkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Sirael

A jakým způsobem repro v zadních dveřích ochránit před bordelem ve dveřích by někdo nevěděl, prosím?

Mám tam už přivedený káble a uvažoval sem tam nalepit na dveře takovej jakej si pružnej materiál pro zlepšení zvuku, ale jak je chránit před bordelem nevím.

Díky za radu

Nevim jaky bordel myslis. Ja bych to moc neresil. Prach jim moc vadit nebude, na vlhkost jsou taky staveny. Divili byste se co fsechno repraky do auta vydrzi. Napriklad proliti benzinem u Hertz HS250 nebylo zas tak vazne, jako vypadalo :):):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

repro

u 106 3dv. jsou schovany vyvody pod plastem vedle zadnich sedacek.. za kazdym z nich je konektor s 4 draty... 2 jsou zive... u mne to byl bilej a zelenej

vyrizl jsem predlisovanej otvor od Peug, repro uchytil bezproblemu /musi tam byt 100mm, uchyceni 115/ jen mam jeden problem, jak na to z interieru pridelat kryci mrizky. Orig z repro tam urcite nepujdou, je to v tom vybrani, zkusim sehnat nejake mensi /tak 104mm/ a nejak je tam nabastlit... neresil jste to nekdo?? pozdeji mne napadlo, ze jsem nemel ten plast rezat, ale jen provrtat do mrizky a nechat bejt, ted tam mam 2 diry a nejak nevim, co s nima :-(

J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...