Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Valašská rally


voštík

Recommended Posts

Tak nám valaška skončila a ze dvou startujících Pažoutů dojel jen jeden.

Štolfa s 306 Maxi Kit Car odstoupil po poslední RZ :(

Kalný s 206 Maxi Kit Car dojel 33. se ztrátou 15:31.70

Těšte se na fotky - hlavně ze servisu měly by být asi ve čtvrtek (doufám, že budou použitelné)

Štolfu jsem na trati moc nezastikl, zato Kalného mám habaděj. ...... Škoda toho (ne)výsledku :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to meles, Vostiku? jakej nevysledek? bylo by dobre rict,ze jindra stolfa dojel vsechny rz a celkem bez problemu, ale ze neni klasifikovanej...jeho spolujezdkyne byla totiz odvezena do nemocnice a nyni tam lezi na pozorovani s podezrenim na otres mozku. preji ji brzke uzdraveni. je to statecna zenska a stolfa auto taky moc nesetril. jarda kalny je mozna sice na 33 miste celkove, ale to preci nic neznamena. tohle auto (p 206 maxi kitcar) jezdi ve skupine a6 a ma hnanou jen jednu napravu, takze to nelze brat v celkove hodnoceni jako smerodatny udaj. lepsi by bylo zeptat se kolikaty dojel ve sve skupine a kolikaty v konkurenci aut s jednou hnanou napravou, kategori f2. takze v a6kach dojel po velikem souboji s bruzkem na kitove felicii na 4 miste. na vysledku se podepsal v patecnich nocnich etapach nefungujici interkom a tudiz musel jet na oci a v sobotu zase klesajici ucinnost spojky. takze zadny zazrak, ale taky zadna tragedie. myslim, ze cilem bylo dojet a kdo jste si nekdy projel valasske trate, date mi zapravdu, ze jet v noci a za mokra a s autem, ktere mate podruhe v zivote v ruce, to neni az zas tak spatne. fotky obou peugeotu muzete najit cca od pondelka vecera na www.rallymedia.cz a fotky jardy kalneho s tomasem drastou na www.autokalny.cz v sekci sport. nebo muzete za url napsat /sport.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak sorry, bylo to narychlo hned co jsem dojel z pozorovani.

Vim, ze jsem nedelil skupiny, a v servisni zone v patek vecer mi rikal, ze to auto dovezli pred mesicem (chtel jsem po nich vyzebrat propagacni materialy, ale bez uspechu - pry je jeste nemaji :( )

Bral jsem to jako hot zpravu - jestli byl teda 4. takvsechna cest - ja jsem to moc nesledoval (ale fotek z trate ode me bude dost :) )

Mas pravdu, ze Stolfa se s tim moc nesral - jel jako prase a na mistech, kde jsem byl, se s tim nemazlil (bohuzel jsem nemel vysledky na mobil, tak to nebylo vsechno OK)

Jeste jednou se omlouvam za "dezinformaci"

PS: to s tim otresem mozku jsem fakt nevedel (tak hlavne at se brzo uzdravi)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...